• 31 ocak 2010

sene 2010. kristen 28 yaşında ve muhtemelen mutlu bir hayatı var. ben bilmem lakin kimbilir nerelerde o güzel gözleri başkasınınkiyle buluşturuyor. ve ben ankara'nın soğuğunda kristen'in karşısında duranı kıskanıyorum hakkım olmadığı için. ah kristen, seni daha önce göremediğim kendime o kadar kızıyorum ki, bir gün karşılaşırsak şayet bunu senin o güzel gözlerine bakarken anlatacağım meleğim. 2001-2009 arası çekimleri sürmüş olan smallville'in tek bir bölümünü dahi izlemeyen ben, sanırım bu acıları şu an çekmek durumundayım. ama her şey chuck ile başladı biriciğim. ilk önce sarah'ı yani yvonne strahovski'yi tanıdım. üzülerek söylüyorum ki senden önce bu zayıf kalbimi kaplayan kadın o idi. gel gör ki 3. sezon 5. bölümü şu dakikalar izleyene kadar. cumartesini pazara bağlayan şu biçimsiz geceyi biçimlendiren kadın, yani sen hannah, sen çıktın karşıma. herhangi bir paris seferi yapan 747'nin içinde buldum seni güzel kadın. lakin o artık herhangi olabilir miydi söyle bana?

seni ne bir lana lang olarak aldım kalbime ne de bi kristin kreuk. sen hannah olarak girdin ve ikamet ediyorsun sinemde. keşke seni ilk gördüğüm an bu boğucu ankara'da değil de o paris uçağında olabilseydim hannah. şimdi sen yoksun yanımda ama seninle jet lag olabilme ihtimalini sevdim ben kadınım. belki de eiffel'de sıcak bir tebessüm eşliğinde je t'aime diyebilme ihtimalini falan. gel gör ki ne bu kelimelerden haberdar olacaksın ne de kollarımda uyayacaksın kristen. ah tatlı bayan, hayaller ne hoş değil mi? platonik bir aşkın savaşı içindeyim bir bilsen. seni her gece büyülü düşlerin kahramanı yapacağım. minik ellerine ulaşamayacağımı biliyorum, evet ve o sıcak gülümsemene. yine de kuruyorum kristen, yine de seviyorum seni. hayat varsa umut vardır diye yola çıkıyorum ben kadınım, bir umuttur yaşamak diyorum. belki bir gün hayatta falan.

seni seven genç visibilia ex invisibilibus.

tanımsa tanım;

sarah'ı bitiren kadın.

ps: genç werther'in acıları son okunan kitap olup, chuck s3e5 son izlenen dizi olmuştur.
  • bu hanfendinin yüzü o kadar masum ki insanın kolundan tutup kötü yola sürükleyesi geliyor.
  • meşhur havuz sahnesi her koleksiyoncunun arşivinde bulunmalıdır.
  • istanbul'a gelmiş ve bu doğaüstü olayı ruhum bile duymamış. kırırım bu istanbul'u ben! hani dünya küçüktü olm?!!
  • şampuan reklamlarında oynayan bebeksi güzelliğe sahip afet-i devran. az mı izledik havuz sahnesini behey !
  • smallville sekizinci sezonda bir on dakika kendini gosterip "oehhh" cekmemize vesile olan kadın.
  • biraz önce beni arayan bir arkadaşım, allison mack ile taksim metroya binerken görmüş. başta pek inanmadım ama smallville' in bütün sezonlarını izleyen arkadaşımın pek yanılacağını düşünmüyorum. kendisinin şu an istanbul da olma ihtimali bile beni heyecanlandırdı lan.

edit: kendisi gerçekten de buradaymış. bilgilendiren yazarlara teşekkürler.

http://www.radikalgenc.com/…l-ville-nisantasindaydi
  • chuck da öyle güzeldir ki, öyle güzel gülmektedir ki, içimdeki sarah aşkından etmiştir beni.
  • chuck dizisindeki hannah rolüyle 3 sezondur severek izlediğimiz sarah'yı (bkz: yvonne strahovski) çirkin gösterebilmiş güzel bağyandır.
hesabın var mı? giriş yap