şükela:  tümü | bugün
  • ankaralı plastik cerrah. bir arkadaşıma botox , gözaltı dolgusu, dudak dolgusu yaptı. kız daha evvel bir sene önce botox için gitmişti. o ara botoxun psikiyatride kullanıldığına dair bir makale okumuştu. anti depresan kullanımını yeni bırakmıştı ve yeniden depresyona girmemek için iki kaş arasına botox yaptırmaya gitti. doktoru istediği gibi yüz ifadesini bozmadan kaş arasına botox yaptı. depresyona yeniden girmedi.(daha evvel antidepresan bırakınca geri depresyonlu günlerine dönmüştü.)

bu sene artık doktora güvendiği için yeniden gitti. doktor yüz ifadesini bozmadan yapmış işlemleri. resmen 5 yaş gençleşti.

hacettepe ingilizce tıp üstüne dışkapı hastanesinde uzmanlığını bitirmiş. evli bir çocuk babası imiş bu bilgilere web sitesinden baktım.

botox işini bilen ellerde yapılınca sahiden işe yarıyormuş. estetik doktoru yerine kuaföre giden hemşirelerin olduğu ülkede değeri bilinmeli iyi doktorların.

bu bir reklam değildir. kişisel gözlem sonucudur. ne doktor beni tanır ne ben doktoru tanırım.

edit: erkeğim, yeşillendirmeyin.
  • tunalı hilmi caddesinde muayenehanesi bulunan cerrah. botox ve dolgu işlemleri her ne kadar gözümü korkutsa da (yapılan kötü örnekler ) sözlüğü referans alarak gitmeye karar verdim. görüşme esnasında kendisine dinlenmiş bir ifade istediğimi ve yüzümdeki ifadenin değişmemesini istediğimi belirttim. öyle de oldu. çok memnun kaldım. yüzümdeki yorgun, endişeli ifade yerini dinlenmiş bir ifadeye bıraktı. kararında ve dozajında uygulamaları çok başarılı.

edit1: kendisi aynı zamanda plastik cerrah olduğu için muayenehanesindeki videoda yer alan göğüs büyütme-küçültme ve burun ameliyatlarının before-after videoları muazzam. ilgililerine duyurulur.

edit: bu bir reklam değildir. kişisel görüşümdür.