• tecavüze uğramış ve yoğun bakımdaymış şu anda. allah kahretsin sizi, sizin gibileri...

https://www.instagram.com/…eet&igshid=189f4c28owmod
  • sevinin büyükler
    övünün büyükler
    çok güzel bir bayram bu bayram
    23 nisan kutlu olsun
  • bu canlıları cezaevinde ıslah edip topluma kazandıramazsın. itlâf edilmeli. bunun gerçekten başka bir çözümü yok.
  • çocuk ve tecavüz kelimesini bize aynı cümlede kurdurtan kim varsa allah bin belasını versin.
  • midem bulanıyor bu ülkenin hastalıklı insanlarından dedirten haber.
  • lanet olsun yeter artık çocuklarımızı koruyamıyoruz çok üzülüyorum içim parçalandı, yapanın en kısa zamanda yakalanmasını ama önce halk tarafından yakalansın ki koparıp eline verdikten sonra ıslah evini boylasın şerefsiz yaratık. ceza evinde bu gibilerle ilgilenen abilerin bu şahısı doğduğunu pişman etmesi diliyorum.
  • kimyasal hadımı geç! boğazlarından kesin bu orospu çocuklarını!
  • ciddi ciddi personal rfid (ya da başka bir şey olabilir adı) teknolojisinin gerekliliğini düşündüğüm, benzer haberleri her okuduğumda içten içe solduğum haberler.
  • sosyal medya olmasa akıbetinden haberdar bile olamayacağımız çocuktur.
    tıpkı her gün belki onlarcası yaşanan taciz, tecavüz ve istismar vakalarında olduğu gibi.

umarım sapığı bulurlar fakat maalesef mahkemede alacağı cezaya ve ampülcü yargıçlara güvenmiyorum.
  • çocuğa rabbimden şifa diliyorum. hala yoğun bakımda diye belirtilmiş. buna sebep olan şerefsizin de kesinlikle hadım edilmesi gerekir. hatta kimyasal hadım değil, bildiğin fiziksel hadım. kökünden keseceksin ki bi anlamı olsun.
10 entry daha
hesabın var mı? giriş yap