• maalesef ki korkunç bir film'de televizyondan odaya dalan kadın tipli yaratık
  • türk yapımı olan çember filminin her sahnesi.
  • (bkz: it) çocukluğumda palyaçolardan ve banyo giderlerinden korkmama sebep olan filmdeki sahnelerdir.
  • elm sokağı kabusu filminden bir sahneydi. yıllar sonra öğrendim ki johnny depp o sahnenin kahramanıymış. gece uyumakta zorlandığımı hatırlıyorum. keza başlığı gördüğümde aklıma ilk gelen bu sahne olmuştu.

betimleyecektim fakat sahneyi buldum.

https://www.youtube.com/watch?v=hgemkifyp5u

birde (bkz: clementine) vardı tabi.
  • ilk dabbeyi izlediğimde epey bi korkmuştum.
    değişikti ya
  • garez filminde yamuk yumuk merdivenden inen yaratığımsı şey.
  • bir daha asla korku filmi izlemememe neden olan shutter filminin final sahnesi.
  • oğlum bu konuda orospu çocuğunun onde gideni olan o amına kodumunun dumenini siktiğimin palyaçosunun o kolu kopardığı sahne üzerine tanımam.. küfürler icin özür dilerim...
  • gulyabani. izlediğimde aşırı korkmuştum.
  • "lanetli tepe" diye saçma sapan bir film yayinlanmisti televizyonda, ya 90lar sonu ya 2000 ler başı, o zamanlar pek oyle sansur falan yok

hayirlamadigim bişey kim var kim yok öldürüyor iste standart senaryo yani, guvenlik kameralarini izleyen güvenlik gorevlisinin sandalyesine arkadan yaklaşan kahramanlarimizdan birinin seslenmelerine cevap vermeyen güvenlik görevlisinin sandalyesini ters çeviriyorlar veee

ta taaa adamin yüzü kafatasinin sonuna kadar tamamen oyulmus kafanin ici bomboş zerre kan yok sağda solda (varsa da hayirlamiyorum)

allah kahretsin o sahneyi hala korku filmi izleyemem lan yazik lan bize

(bkz: rtük)
hesabın var mı? giriş yap