• eskiden http://www.satiris.com/ adresinden dinleyebildiğinizniz, küfür içeren telsim cmylmz reklamı(ydı)
  • spiker:-cep tranfer tarifesi yenilendi
    cmylmz:-siktir lan!
    spiker:-sabit ücret sıfır lira oldu
    cmylmz:-hadi lan amcık,dalyarak!
    spiker: -yani kaldırıldı
    cmylmz:-bırak lan benle bıdıbıdı!
    spiker:-yirmiikiotuzdan sonraki konuşmalar bedava
    cmylmz:-siktir git lan yarraam ben sabahtan beri konuşuyom,o bana götüme girdi de yirmiikiotuzdan sonramı konuştuktan sonra bedava olacak..
    spiker:-ceptransfer telsimde
    cmylmaz:-siktir! ibneler!! öyle renk kırmızı veripte beni şekile sokmayın ha!!
  • her duyanın yıkıldığı ve beni telsimin bilerek böyle birşey yaptığı fikrini düşünmeme sağlayan sayko reklamsı olay. (bkz: reklamın iyisi kotusu olmaz)
  • olayin gercegi (guvenilir bir kaynaktan aldigimi soyleyebilirim sanirim istihbarati) reklamin kayitlari sirasinda cem yilmaz dalga gecmek icin boyle bir $ey yapmi$, kayit studyosundan birisi de internete sizdirmi$. telsim $u siralar olayi farketmi$ ve yasal i$lem ba$latmak uzeremi$mi$.
    bu son satir dogru olmayabilir lakin benim bildigim telsim reklamin iyisine kotusune bakmaz.
  • bir dönem cenajans zindanlarında hazırlanan egebank'ın "işçiye memura subaya" reklamlarını kaydeden denyomatın bile kendince bulduğu "ibneye godoşa kayışçıya" meslek gruplu alternatifini kreatif departmana eğlencelik sunduğunu hatırlayınca, cem yılmazın da uzun kayıtlar sırasında böyle bir makara kukara yapmış olmasını da doğal karşılıyorum.

gayet komik, gayet şık olmuş.
  • nejat uygur tarzı, zekadan yoksun küfür denizinde boğulmuş acayip mp3
  • www shockhaber comda sector17deki bir yazıya göre;
    "şu nette dolaşan cem yılmaz taklidi ses olayına (telsim) bir açıklama getireyim. olayı yapan bizim kıl bir arkadaş. herif bütün gün cem yılmaz modunda dolaşır. son zamanlarda artık iyice çekilmez olmuştu. eleman bütün stanp-upları kelime kelime ezbere biliyor. kaçtıkça yapışan cinsten. sonunda yılların birikimi ve çalışmasını ortama saldı. iyice çekilmez bir adam oldu... " -sinyal : attacht-man-
    hikayesi bu şekildedir olan mp3.
  • milliyet gazetesinde bilen haber olarak duyrulan mp3.
  • salaklığın daniskası, küfür'e gülme olayı zaten saçma, küfürün işlevini kaybettiriyor bu tip gerzek* flashımsılar ve entrymi ahmet şokhaber'in elleri dert görmesin diye bitiriyorum.
  • gozumden yas getire getire guldurten nefis olay.
hesabın var mı? giriş yap