• padişah olabilmeleridir.
  • (bkz: pipi)
  • küpe takan erkeği gözüne kestirmiş, bahane arayan kulampara sorusu.
  • küpe takan erkeğin diğer erkeklerden farklı oluyor evet. ne yalan söyleyim bana daha cazip geliyorlar. tabi küpenin de bokunu çıkarmasalardı iyi olacaktı ama neyse. 3 yıl öncesine kadar marjinal erkekler de bulunurdu şimdi özentilikten ölecek olan keko oğlanlarımızda da bulunuyor
  • çocuk köpek damacana bitti şimdi bize mi göz diktiniz?
  • kadından farkı çoktur. ama küpe takan erkek %90 özentidir. dikkat çekmek ve insanların tarz olduğunu, havalı olduğunu düşünmeleri için en boktan şeyleri bile yapar.küpe takan erkek havalı göründüğünü sanıp yine %90 sigara da içiyodur, havalı göründüğünü sanıp alkol de kullanıyodur. durum bu kadar basittir.
  • gelişmemiş canlı formlarının en büyük dertlerinden. offf çok sıkılıyorum bazen. bin yıl öncesinin muhabbetlerini tekrarlamaktan geri durmayan bir takım primatla aynı gezegende yaşamak istemediğim yüzüme tokat gibi çarpıyor. bunlar eğitilebilir değil, özlük hakları olmasa da olur diyorum. içime kötülük tohumları saçılıyor. ruhumdaki küçük hitler kulağıma "burn them all" diye fısıldıyor. gücüm olsa yaparmışım gibi de geliyor. melek yanım böyle şeyler düşünme, sen kimsin ki insanları aşağılayabiliyorsun aklınca, otur bir soluklan, bunun sonu yok diyor. korkunç ikilemlerle savaşmak zorunda kalıyorum. hiç hoş değil.
  • çükü vardır
  • yoktur. ikisi de bu soruyu soran canlıların aksine insandır.
hesabın var mı? giriş yap