• boyundan büyük daşşaa olan cocuk. helal
  • benimde bir abim var. insan ister istemez kendini koyuyor o çocukların yerine. eminim benim abimde aynı şeyi yapardı hiç gözünü kırpmadan.

senin için ölümü bile göze alırım, tam olarak bu işte. tüylerim diken diken oldu izlerken. kocaman bir yüreği varmış ve inanılmaz bir kardeş aşkı varmış. allah hiç ayırmasın onları.

not: ayrıca küçücük çocuğa böyle bir olgunluğu, böyle bir travmayı yaşatan, sebep olan kim veya kimler varsa topunun allah belasını versin.

fakeli edit: yuh diyorum ve beddularımı geri alıyorum.
    medya'dan bir kez daha nefret ediyor insan!

-"kesin sesinizi rezil oldunuz! allah belanızı versin! bir sürü namussuz, ırz düşmanları. ohh yeter beee."
    (bkz: tosun paşa)
  • cesaretine hayran kaldığım çocuk.özellikle o kargaşada kendini yere atıp beklemesi şaşırttı beni.

edit: feykmiş ya la ! boşuna üzüldük amk.
  • milleti, dini, dili ne olursa olsun çocuklara kurşun sıkanların allah belalarını versin.
  • kaçan iki çocuğa kurşun sıkmanın savaş sayıldığı yerlerden.
  • kurtarıldığını bilmediğimiz çocukların videosu. duvardan sonra kim bilir ne oldu, buna sevinip rahatlıyoruz ama oh kurtuldular vallahi.
  • aklıma gezi olaylarını getiren videodur. kardeşimle kızılaydaydık. acayip kötü bir yerde sıkışıp kalmıştık. sürekli gaz atıyorlardı. bir tanesi tam ayağımın önüne düşmüştü. ne nefes alabiliyor ne gözümü açabiliyordum. o kadar acı çekiyordum ki hiç ölmek istediğimi bu kadar net hatırlamıyorum. kıpırdayamıyordum. kardeşim baya uzaktı sanırım. herkes kaçmıştı gözümü hafif açabildiğimde. kardeşim bana bağırıp bana doğru koşuyordu. bir yandan canımın acısı bir yandan kardeşime gelme derken dinlemedi beni. geldi kafamı göğsüne dayadı sakın açma gözlerini ben seni götüreceğim dedi. çok yanıyor biliyorum ama geçecek dedi. kendisi de gaz yiye yiye beni götürdü ordan. eminim onun da gözleri çok yandı. o da nefes almakta zorlandı. şimdi hala o anı hatırladıkça kalbim sıkışıyor, ağlamak istiyorum. kardeşimin artık benden milyonlarca kilometre uzakta olmasına da bir kez daha lanet ediyorum.
  • arap sevici herkimse onun anasını eşşekler kanırtarak siksin diyerek izlediğim video. esed ya da ösö ya da işid farketmez. herkim ki arap sever, anası sikile, bu kadar...
  • esad askerleri mi, muhalifler arası çatışma mı bilmiyorum ama ne olursa olsun, o çocuklara gerçekten ateş ediliyorsa, edenin yedi sülalesini sikeyim bu kadar net.

suriye'de daha geçen haftalarda muhalif denilen orospu çocukları, iki tane ilkokulu havaya uçurdu ve büyük bir marifetmiş gibi de üstlendiler, yukarıda esad esad diye küfür eden, şeref yoksunları neden o zaman seslerini çıkarmadı merak ediyorum.

ateşi açan muhalifler de olabilir zira, muhaliflerin kendi aralarında çatışmalarda, çoluk çocuk demeden öldürdüğünü biliyoruz. çok değil, 5 ay önce filan ışid, bir nusra komutanın evini basıp, 8, 9 yaşındaki çocuğuna kadar öldürdü. bir şeyden gerçekten acı duyuyorsanız, karakterinizin olması lazım ama siz de o yok zira siz insan değilsiniz.

edit, video malta'da çekilen bir filmdenmiş, islamcılara güvenilmemesi gerektiğini bir kez daha anlamış olduk.

http://www.bbc.com/news/blogs-trending-30057401
50 entry daha
hesabın var mı? giriş yap