şükela:  tümü | bugün
 • boyundan büyük daşşaa olan cocuk. helal
 • benimde bir abim var. insan ister istemez kendini koyuyor o çocukların yerine. eminim benim abimde aynı şeyi yapardı hiç gözünü kırpmadan.

  senin için ölümü bile göze alırım, tam olarak bu işte. tüylerim diken diken oldu izlerken. kocaman bir yüreği varmış ve inanılmaz bir kardeş aşkı varmış. allah hiç ayırmasın onları.

  not: ayrıca küçücük çocuğa böyle bir olgunluğu, böyle bir travmayı yaşatan, sebep olan kim veya kimler varsa topunun allah belasını versin.

  fakeli edit: yuh diyorum ve beddularımı geri alıyorum.
  medya'dan bir kez daha nefret ediyor insan!

  -"kesin sesinizi rezil oldunuz! allah belanızı versin! bir sürü namussuz, ırz düşmanları. ohh yeter beee."
  (bkz: tosun paşa)
 • (bkz: #46942965)

  fake olduğu kanıtlanan video.

  20 m mesafeden 3 hedef de ıskalanıyor, bu başarısızlık videoya çekiiliyor, bir de internete servis ediliyor. size bu mantıklı geliyorsa başka bir şey demiyorum. şu ülke ne çektiyse ota sike duygusala bağlayıp gaza gelmesinden çekti. sömürüye bu kadar açık başka bir millet yok yemin ediyorum.

  ustumdeki şehir sağolsun.
  http://www.bbc.com/news/blogs-trending-30057401

  bana küfredenler, seri halde eksileyenler, gelip nick altıma entry kasan işsiz yazarlar ne düşünüyor çok merak ediyorum. görüntüler bir filmden kesitmiş. pixtur deyince itin götüne sokarsınız ama amk hımbılları.
 • cesaretine hayran kaldığım çocuk.özellikle o kargaşada kendini yere atıp beklemesi şaşırttı beni.

  edit: feykmiş ya la ! boşuna üzüldük amk.
 • ulan ciddi anlamda helal olsun denilmesi gerekilen aslan çocuk.

  edit: tarafların kim olduğunu bilmiyorum, öğrenme istediğim de yok. çocuğa ateş eden her türlü orospu çocuğudur.

  fake mi değil mi bilmiyorum. umarım fake'tir de çocuklar hiç zarar görmemiştir.

  edit 2 : film sahnesiymiş. :)
 • milleti, dini, dili ne olursa olsun çocuklara kurşun sıkanların allah belalarını versin.
 • kaçan iki çocuğa kurşun sıkmanın savaş sayıldığı yerlerden.
 • kurtarıldığını bilmediğimiz çocukların videosu. duvardan sonra kim bilir ne oldu, buna sevinip rahatlıyoruz ama oh kurtuldular vallahi.
 • esedçilerin birazdan "osod deul ooo toom mu?!" diye çıldıracakları video. sebep "allahu ekber" diyen askerler diyecekler. sanki esed katolik, budist. yok yok deist la. evrimci baboş.

  daşşağını yiyeyim çocuk. kardeşin ve sen ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşayın olur mu?
 • aklıma gezi olaylarını getiren videodur. kardeşimle kızılaydaydık. acayip kötü bir yerde sıkışıp kalmıştık. sürekli gaz atıyorlardı. bir tanesi tam ayağımın önüne düşmüştü. ne nefes alabiliyor ne gözümü açabiliyordum. o kadar acı çekiyordum ki hiç ölmek istediğimi bu kadar net hatırlamıyorum. kıpırdayamıyordum. kardeşim baya uzaktı sanırım. herkes kaçmıştı gözümü hafif açabildiğimde. kardeşim bana bağırıp bana doğru koşuyordu. bir yandan canımın acısı bir yandan kardeşime gelme derken dinlemedi beni. geldi kafamı göğsüne dayadı sakın açma gözlerini ben seni götüreceğim dedi. çok yanıyor biliyorum ama geçecek dedi. kendisi de gaz yiye yiye beni götürdü ordan. eminim onun da gözleri çok yandı. o da nefes almakta zorlandı. şimdi hala o anı hatırladıkça kalbim sıkışıyor, ağlamak istiyorum. kardeşimin artık benden milyonlarca kilometre uzakta olmasına da bir kez daha lanet ediyorum.
57 entry daha