nanu

  • 1392
  • 6
  • 3
  • 0
  • dün

ergenlik döneminde yapılan salaklıklar

komşunun kızını eve çağırıp ( ki yaşca biraz küçüktür kendisi ) "gel senle donmaca oynayalım" demek. artık nasıl abazanlık durumudur, nasıl bir ergen halidir tasavvur edin kafanızda. donmaca nedir yahu. kurgu, tasarım ve zamanlama müthiş. komşu kızının babası işe gitmiş, annesi benim annemle pazara yollanmış, abisi ablama yazılmak üzere bahçeye inmiş ve biz iki çocuk evlerde yalnız kalmışız. ne yapsam diye düşünürken birden kızın evde yalnız olduğu, onun da inceden ergenleştiği aklıma geldi ki o dakikadan sonra beni durdurana helal olsun. önce oda hazırlandı ve akabinde

- şermin gelsene bize oyun oynayalım, ( nasıl bir şerefsizliktir ki eşşek kadar adam oyun diyor )
- ne oynıcaz nanu abi. ( utan be utan, kız hala abi diyor )
- donmaca oynuycaz. sen dağda donan hasta olcan ben seni kurtarcam. ( yalancı ağzına sıçsınlar senin )
- ben ödev yapcaktım amaaa. ( anladı kız ne pis bir sapık olduğunu tabi )
- yok kısa sürecek zaten gel hadi. ( ulan nasıl utanıyorum şimdi yaa)

kız gelir. salonda donmaca oyunu başlar. senaryoya göre kız donmuş, ölmek üzeredir. doktor olan bendenizde kızımızı ovmak suretiyle iyi edeceğim. oyuna başladık. kış günü tabi elbiseler kalın. ben önce kolları ovaladım. sonra sırta geçtim. hedef belli aslında direkt bacaklara inilecek. ama önce alıştırma faslı. ben ne terbiyesiz bir adammışım ki ön sevişme edasında hatunla ilgileniyorum. yalnız işin ilginci tüm bu süreçte kızın herşeyin bilincinde olması ve benim her türlü salaklığıma karşılık kendini olayların akışına bırakmasıydı. velhasıl ben amacıma ulaşmak üzere emin adımlarla "donmuş" kızcağızı ovarken, sağ el serçe parmağımın kalçalarının üst kısmına, yani kuyruk sokumu ile kalçasının arasına değmesiyle aşırı tahrik olmuş vaziyette koşarak tuvalete attım kendimi. anın heyecanı ve yüksek tahrik gücü fırsatını kaçırmamak için bu sefer kendimi ovmak suretiyle işimi bitiriverdim. zavallı kızcağız ise bunu oyunun bir parçası zannetmiş halde öylece yatmış bekliyordu hala.

- oyun bitti şermin sen artık iyileştin. ( işi bitti ya dehle kızı hemen, tüm erkekler aynıyız )
- ben iyi mi oldum şimdi yane ? ( kız ya saf ya istiyor )
- tamam tamam iyileştin sen. hadi abin gelmeden git eve.
- tamam nanu abi. sonra yine oynarız.

şimdi şöyle bir geçmişe bakıyorum da. çok afedersiniz sike sürülecek akıl yokmuş ne bende ne de kızda. işin en kötü yanı ise yıllar sonra o kızla tekrar karşılaşmam oldu. ve bu karşılaşma bir arkadaş ortamında gerçekleşti ki nasıl kaçtığımı bir ben bilirim.

buradan tüm ergen kardeşlerime sesleniyorum. yapmayın öyle salaklıklar. ilerde pişman oluyorsunuz, sonra grup terapi seansı yapar gibi sozluklerden itiraf yapıyorsunuz. yapmayın, etmeyin. gidin paşa paşa çekin otuzbirinizi rahatlayın. olmaz öyle sapıklıklar, yakışmaz.

devamını okuyayım »