• bu adam tam eksik parçamız ya.

linnes'in yerine koyarsan beklerde seviye atlarsın. tolga ile beraber kanadı tamamen kaparlar.

tolga'nın yerine koyarsın. tolga'nın yaptığı işi yapar.

orta sahaya koyarsın. fernando ve ndiaye ile birlikte orta sahada adam döverler. fernando-ndiaye-asamoah-belhanda-feghouli orta sahasının türkiye'de tokatlamayacağı orta saha yok

gel artık.
  • bu bayram gana dolaylarında bayramlaşmaya giderse atletik bi amcaoğlunu önden stoper niyetine galatasaray'a yollamasını temenni ettiğim sol (kanat) beki.
  • gsstore zimbabwe şubesinde çok saygıdeğer bir dostum çalışıyor. dün kendisiyle konuştum; şu an harıl harıl asamoah formaları basıyoruz dedi. bilginize.
  • faks çekme konusunda türkiye'de sektörün duayeni arkadaşımı acil gs klüp binasına çağırdılar, hadi hayırlısı.
    adamı ısıran futbolcu.
  • sayesinde maçkolik.com'a yorum yazan ergenlere sözlük yazarlığı verildiğini öğrendiğimiz futbolcu.

(bkz: eğleniyor muyuz gençler)
  • kendisinde ebru gündeş'ten şu parçayı ithaf ettiğim futbolcu.

"gel vefasız,gel vicdansız
    çağırmazdım acil olmasa, "
  • galatasaray'ın, sol bekliğine değil çok yönlülüğüne muhtaç olduğu futbolcu. tamam koyarsın sol beke o konuda sıkıntı yok zaten ama bu adam ndiaye, fernando ve tolga'yı yedekler aynı anda. bu da bizi istenmeyen bir ceza ya da sakatlık durumunda selçuk'a muhtaç kalmaktan kurtarır. şu anda üç futbolcuyu da yedekleyen tek adam selçuk, tehlikenin farkında mısınızlsdkjghlsgk
  • galatasaray'ın mevcut bayıltan pres taktiğinde ve bu dizilimde 3-4 adamı yedekleyebilecek çok yönlü bir oyuncu. yedekleyecek dediysek lafın gelişi, ama linnes ama tolga ya da rodrigues birini keser ilk onbire yerleşir boğa. en güzeli de selçuk'un ilk 18 dışına doğru yolunu açar.
    acilen takıma katılmasını umduğum juventus'lu futbolcu.
  • valla bu sefer başka türlü geliyor, twitter'da juve'ye ait bilgilerin alayını kaldırdı adam.

https://twitter.com/asabob20
  • kendisinin yerine kieran gibbs alınırsa daha yerinde transfer olur. daha genç ve premier lig tecrübesi var.
hesabın var mı? giriş yap