• tetris'deki çubuktur.
  • bir tane gavat vardi henuz feghouli de gelmemisken icinde feghouli ve asamoah bulunan kadro paylasmistim galatasaray basligi altinda. benim entrymin hemen altina gordugum islak ruyalardan bahsedip bir de bana hakaretler dizmisti. simdi telefondan o sahsi bulamadim usendim ugrasmaya. kendisine buradan sesleniyorum asamoah yetmis milyon len amq

edit: juve elimize verdi len amq :(
  • bugün hakkında çok komik bir şey okuduğum futbolcu.
    " asamoah'ın eşini türkiye'ye gelmesi için ikna edemeyen dursun özbek asamoah'ı eşinden boşanmaya ikna etmeye çalışıyor." *
  • futbolun temel kanunlarına göre bir futbolcunun adı traore, diarra, dembele veya asamoah ise o iyi futbolcudur ve gözü kapalı alınır. bir maçını bile 90 dk izlemedim ama bu kanun kolay kolay yanılmaz.
    imza: damdoyhugonunrastasıolamaz spor.

edit: @glenfarclas ve @kamasullah22 uyardı, sissoko da var aynı ekolden..
    edit2: aynı kanun keitagiller için de geçerli diyenler var. ekleyelim.
  • kendisi ile beraber ideal ilk onbirimiz :

---------muslera----------
    mariano--maicon--denayer--asamoah--
    ----------fernando--n'diaye----
    feghouli-----belhanda-----tolga--
    -----------gomis---------

ya da

---------muslera----------
    mariano--maicon--denayer--linnes-
    --feghouli---fernando--n'diaye---asamoah-
    -----belhanda-----
    -------gomis---------

sadece süppür lig'de oyanayacak olan cl.seviyesi bir ilk 11'e sahibiz. geriye sadece koca götlünün gelmemesi ve tudorun işi kotarması kalıyor.
  • galatasaray'ın ince bir görsel ile transferini duyurduğu futbolcu.

https://twitter.com/…aysk/status/903135300146298880

edit: fazla ince oldu. adam gelmedi.
  • ndiaye ye kadar bir beşiktaşlı olarak bende destekledim ama artık yeter eşşeğe su kaçırmayın oğlum sol bekte linnes kalsın lan nazarlık nolacak
    türkiye ligi şartlarında bu kadro teknik adamsız plansız programsız dahi adam yer adam
    tanım gelmemesi gereken topçu
    lan bu adamlar bu kadar transferi nasıl yaptılar birileri yeşillendirse ya
    özellikle asamoah olasılığı,mariano ve ndiaye kalp kalp demek istiyorum,başarılar gençler iyi olan kazansın
  • 14 ağustos 2017 galatasaray kayserispor maçı'nın ardından bir fenerbahçe taraftarı olarak kendisine diego dur allahını seversen zaten ortalık karışık demek istiyorum. kabuslarımıza girecek koca koca kobralar töbe estağfurullah...
  • adamın ismi bile buram buram kobra kokuyor.

-adın neydi abi?

-kwadwo asamoah

-oha odada aniden kobra belirdi.
  • para saçacaksan böyle saçacaksın kardeşim, biz de üç sene evvel para saçarken şunları aldık, bir faydalarını görmedik:

(bkz: volkan şen)
    (bkz: josef de souza)
    (bkz: robin van persie)
    (bkz: ozan tufan)
    (bkz: fernandao)

eğer şampiyonluğu garanti edeceksen, böyle adamlarla edemezsin, ama asamoah gibi bir adamla edebilirsin, çünkü adam zebellah gibi, oynamadığı defansif pozisyon yok gibi. fenerbahçe de hala merkez savunma transferi yapacak filan...
hesabın var mı? giriş yap