• rahatsız olan müslümanlar eylem için bira alıp yere dökeceklerdir diye umuyorum.
  • kasıtsız olduğuna inandığım olay.

açıklama yapılmış. dünya kupası için ülke bayrakları kondu, bu da arabistanın bayrağı diye.

edit: @centrio dan foto geldi

https://eksiup.com/d4fb3db13
  • insanların inançlarına hakarettir.
    islam inancında alkol yasaktır. bu açıdan bakıldığında o dine inanlara karşı bir hakaret olduğu bellidir.
    en basitinden fast food zincirleri kullanılan etleri ülkelere göre belirliyor.

kelime-i tevhid’i ülke bayrağı yapmak zaten baştan mallık. bunu da konsept yaptık biz diye alkol şişesine basmak ayrı bir mallık.

süper müslüman da değilim, çok düşünmem. bugün islam diye dayatılan çoğu şeyi de dikkate almam. artık yukarıdaki bilir içimde ne var.

ama bu yapılan şey de basit bir şey değil.
    kasıt, dalga geçme ve hakaret bulunmaktadır.

sen dininle ilgili bazı şeylerde daha az katısındın, bazıları daha çok hassasiyet gösterir.

20:40 eklemesi: bana açıklama yapmayın evladım. başlıkta gelecek gördüm, naçizane bir taş da ben atayım dedim.
    çekildim kenara izliyorum uzaktan.
    bana ne? ben miyim yetkilisi?
  • suudi arabistan bayrağıdır. yazılan her habere inanmamak gerek. belki de yalnızca araplara satılmak için üretilmiştir. çakal bir tane gazeteci de ramazan gelsin de biraz hit olayım diye düşünmüş olabilir.
  • dünya kupası'na katılan tüm takımlar için benzer konseptler olduğu düşünülürse abartacak bir iş olmadığı rahatlıkla kavranabilir.

haberin hemen altındaki bir başka haber ise sığ müslüman mantalitesine güzel bir örnek oluşturuyor aslında;

"mısır'da yaşayan bir baba, kreşte eğitim gören 4 yaşındaki kızının aynı yaştaki sınıf arkadaşı tarafından öpülmesi üzerine savcılığa şikayette bulundu.

mısır'da 4 yaşındaki bir erkek çocuğu kreşteki kız arkadaşını öptüğü suçlamasıyla dava edildi. davaya bakan mısır'daki çocuk mahkemesi suçlamanın makul olmadığı gerekçesiyle dört yaşındaki çocuk hakkında beraat kararı verdi."

kafa olmayınca tabi her boka alınabiliyor tabi bu tipler...
  • bayrak kapaklı bira şişeleridir.

(bkz: suudi arabistan bayrağı)
  • adamlar ülke bayraklarını koyduklarını söylemiş. hala niye kasıtlı olsun ki? o adam senin inancını bilip, a bu bayrağın üzerinde şu yazıyormuş, koymayalım mı demesi gerekiyordu? çok saçma.
  • alkolsüz bira satılan ülkenin bayrağının olduğu bira şişesidir.
  • arabistan bayrağıymış normalmiş.

la sikikler türk bayrağını kondomun üstüne yerleştirseler ne dersiniz.

tamam dinsizsiniz, ateistsiniz, deistsiniz din düşmanısınız da azıcık kutsala saygınız olsun ya.

yatacak yeriniz yok yemin ederim.
hesabın var mı? giriş yap