• cüneyt özdemir olarak 'cüneyt özdemir' başlığı altında eleştirileri okuyorum. valla sıkıldım. içerik yok. derinlik yok. sığ. hakarete dayalı, çoğu ezber. birbirini taklit eden.hatta kopyalayan. temelsiz bir öfke. klişe. yahu birine hakaret ederken biraz daha düşünmek, yaratıcı olmak gerekmiyor mu? genç ekşiciler bu kadar beleş yardırmalar yakışmıyor... biraz gayret, alt yapı, ne bileyim bir yerlere referans verin demiyorum çoğunda o kapasite zaten yok görüyorum ama en azından bari iki dakka düşün yaz yahu.. inanın bu dangalakları okumaktan sıkılıyorum. (çoğunu okumayıp atlıyorum)

ergen kardeşlerim benim gibi insanlar sizin yazdıklarını okuyunca hayalkırıklığına uğruyoruz.
    'bu mu yani eleştiri diyoru(m). la bi git diyorum...
    mesela sen hakaret edince oturup ağlamıyorum. hayata küsmüyorum. kibar bir terimle söyleyeyim iplemiyorum. ama hakkıyla sözü olan buradaki arkadaşlarımıza da olumlu olumsuz derinlikli eleştirilerine kulak veriyorum..
    yardırdığınız insanlardan biri olara halet-i ruhiyem bu benim!
    (bu benim açtığım ilk başlık sanırım kendi ismimi nasıl tagleyeceğimi bilemedim beceren varsa benim yarımlara da eklerse sevinirim herkes görsün:))
  • hakkındaki eleştirilere çok sığ diyerek eleştiri yönelteceği mecranın formatına hakim olmayan ya da en azından iki dakika düşünüp yazmayan yazarın serzenişi. “bi iki dakka düşün yaz yahu”
    edit: delinin biri kuyuya bir taş attı kırk akıllı çıkarmaya çalışıyoruz.
  • olsaydı ekşide kendi adıma açılmış başlığı pek okumazdım. okunmaya değer değil çünkü. burası bir bok çukuru, yapacak bir şey yok. herif hiç ne yazıldığına bakmadan başlığa göre sallıyor bir şeyler. bazısı onu da anlamadan, şu mu yazmış ha o zaman tamam, deyip sallıyor. mal çünkü. fazla şey beklememek gerek. siz de okumayın.

başlık yayılmaya başladıkça burada da aynı şey olacak.
  • bence (bkz: cüneyt özdemir) gerçek profili cuneyt ozdemir olan troll.
    buna inanmak istiyorum çünkü cüneyt özdemir kapasitesinde bir insan kendisine yöneltilmiş her eleştiriyi duymuş ve şaşırmıyordur artık. ayrıca 15 dk sonra unutulacak bir entrye cevap vererek gündem yapmaz.
    edit ; troll kısmı ironi içerir.
  • la oğlum bu nasıl eleştiri/#948293702 entry'niz bunların nasıl eleştiri olması başlığına taşındı

sözlükteki birçok eleştiri gerçekten sığ kabul edelim. cüneyt özdemir benim çikinova'dan beri keyifle takip ettiğim bir gazeteci.
    ama bu "türkiye vatandaşı" söylemi ve geçen yayında yaptığı amedspor'a ırkçık yapılıyor iması da beni gerdi cüno. ben de buna alındım cüno.
  • objektif bir gazeteci hem iktidarı hem muhalefeti eleştirir. burada sorun senin muhalefeti eleştirirken ben kibar olamıycam alenen taşşak geçmen. aynı şekilde iktidarla da taşşak geçsen tarzı bu beğenmeyen izlemez denir geçilir, bu mecrada seni savunan bir sürü insan çıkar. ama iktidarı eleştirirken suya sabuna dokunmadan eleştirirsen, saygıyı elden bırakmazsan ki hepimiz biliyoruz işin içinde bir korku kaynaklı otosansür var, o zaman bu ikiyüzlülük olur. iktidarı eleştirirken gösterdiğin tavrı ve saygıyı muhalefeti eleştirirken de kullansan sıkıntı yok.

ben youtube yayınlarını izlemeye reza davası sırasında başladım, sonrasında da bir süre takip ettim. hatta boş boş geyik yaptığın yayınları da izledim. fakat bir yerden sonra tahammül sınırlarım zorlandı ve bıraktım. eleştirmek de hakkım, eleştirileri tiye almak bir savunma değildir, mizahla yapılan savunma bilinçaltından gelir ve temelinde problemle yüzleşmekten kaçınma yatar.
  • format neydi? format emekti.

ayrıca bakınız; #107308110
  • biraz önce solda görüp “kovalağın teki yine ne biçim bir başlık açmış” diye yorum yaptığım halde açmamıştım.. sonra yeniden yukarıda görünce tıklayıp başlığı açan yazara baktım, bir de ne göreyim.. gerçekten gerçek cüneyt özdemir..

haklı bir isyanda bulunmuş.. bu ekşicilerin hepsi piçtir kardeşim*.. ama bu nasıl başlık cüno, kurban olayım..
  • hani o meşhur, yerel seçimler sonrası yolda yürürken bir videon var ya cüneyt bey... işte öyle kalsaydın diyeceğim ama vazgeçiyorum. nasıl olsa ergenim ben ne bilirim ki...
  • abi geç oldu yat istersen.
hesabın var mı? giriş yap