• gayet normal ve ahlak çerçevesinde gelişen diyaloglardır. en azından şöyle olmuyordur;

-baba evlenmek istemiyorum ben mustafa amcayla

-sus kız ağzını kırarım senin!

not: kız 14 yaşlarında.

edit: başlık başımıza kalsa da olur tabi
  • - yeni hayvan hakları yasası çıkmış, yeryüzü sadece insana açılmış, yaratılanı sevmiyormuşuz yaradandan ötürü, seçiyormuşuz, canın hükmü yokmuş
    - allah belanızı versin.
  • tatlı, küçük parodilerdir. ama ilkokul üçüncü sınıf zeka ve muhakeme yeteneğine ulaştığımızda artık güldürmüyor olmalıdırlar. ha güldürüyorsa gidip kendimizi dallas maveriklerine siktirebiliriz.

zöge: halkın oldukça kalabalık bir kesimine "godoşluk" ve "ensest" imalı seviyesi düşük espriler yapıp, karşılık görünce "kemalciler küfür ediyolla bana" şeklinde ağlayanlar ise, brokeback dağı'na çıkıp huzuru orada arayabilir, hazır yakındalar.
  • bilim sınavının kazanılmasının arkasından

-baba, sonuçlar açıklanmış, birinci olmuşum !
    -canım kızım benim, seninle gurur duyuyorum
    -sağol babam
    -akşam kutlayalım bunu, seni çok seviyorum. çok teşekkür ederim.

şeklinde bir örneği vardır mesela. şimdi diyaloğun içinde bilim sınavı, nezaket, saygı, sevgi ve teşekkür gibi unsurlar var ya hödüklerin yaklaşımının olumlu olması gibi bir beklenti olamaz. ne sıktınız belli değil arkadaş.
  • - baba dün şakirtin tekine yanlışlıkla elimde değdi, bir baktım sarsılıyor...
    - onlar öyledir evladım karşı cinsle doğru düzgün bir ilişkileri olmadığı için dokununca bile saçmalarlar.
  • - baba, sümeyye'nin babası ona 20-25 göndertiyor sürekli.benim harçlığımı ne zaman yollarsın?

+ yüzde bir zamlı alacağım emekli maaşım yatsın,hemen yollayacağım kızım.
  • kızı oldu diye utanan, karalar bağlıyan,
    bir gün kızının sevişecek olmasından başka bir şey düşünemeyen,
    kızını potansiyel orospu, potansiyel kancık gören,
    evlendirmezsem kesin eve gelip giden birine verir diye düşünen,
    almaktan vermekten, sokmaktan çıkarmaktan başka bir şey düşünemeyen,
    kızının , karısının evden çıkmaması için her türlü ibneliği düşünmüş ,
    fırsatını bulsa kendi kızını sikecek

gizli ensest babalar ile yaşanmayacak diyaloglardır.
  • gereksiz bir insanın açtığı gereksiz bir başlığa neden bu kadar yazı yazıldığını bana düşündürten diyaloglardır.
  • yobazların sadece fantezi yaptığı, kafalarında çarpık ilişki olarak canlandırdığı diyaloglardır.
    babam dönemin moda sıfatıyla laik baba ben de laik kızıyım. öyle kısa etekler, çarpık ilişkiler muhabbeti hiç yapmadık.
    meraklısına, film, felsefe, kitap, gündem konuşuruz tartıştık. öyle islami bisiklet değil de cern de neler oluyor, freud ne düşünüyor.
    öyle seks düşünmekten bozulmuş beyinlerinizin ürettiği diyalogların aslı yoktur.
    hakketen laik denilen bi insanı neden sürekli sevişiyor çıplak geziyor olarak düşünüyorsunuz? niye seks odaklı, kadın cinselliği üzerinden bir yaşam tarzınız var? niye en çok seksle siz kafayı bozmuşken başka insanları kafayı kırmış gibi düşünüyorsunuz? laik baba kız diyalogları hiçbir zaman bu sorulara cevap bulamaz zaten
  • başlık altında yazılanların çoğunda laiklikle yozlaşmanın karıştırıldığı dialoglardır. bilmeyenler için not: laiklik ve godoşluk farklı kavramlardır.
hesabın var mı? giriş yap