• gürcü dilinde "güzel" anlamında kelime.
  • modoko da ikamet den (başka şubesi var mı, varsa nerede bilmiyorum) bir mobilya mağazası. imalatçı olur kendileri.

bir süre evvel bir yemek takımı sipariş ettik. çok bilmiş ağzı iyi laf yapan bir adamdı muhatabımız. tam bir esnaf anlayacağınız.

o kadar yer gezip bir şey beğenmeyip, orda beğeneceğim şekilde sade ve şık bir takım bulunca almak istedim.
    satın alma işlemlerinde özellikle şunu belirttik, bize söyediğiniz günde ürünleri getirin. 15 gün veya 20 gün önemli değil ama dediğiniz günde gelsin.

kendinden emin bize verdiği maksimum tarihten 12 gün sonra geldi eşyalarımız biz baı işlerimizi verdikleri tarihe göre ayarladığımızdan bize epey sıkıntı vermiş oldular. telefonda ise türlü bahaneler, kusurlu mal teslim etmek istemiyorlarmış da bilmem ne.

kusursuz dedikleri ürünlerimiz geldi, bir çok yerinde minik minik hatalar vardı, hadi onları görmek için dikkatli bakmak lazım dedik ama masanın köşesinin kaplamasındaki kırık görülmeyecek gibi değildi. lanet olsun dedim sonunda.

güvenmeyin böyle firmalara.
  • atasehir'deki carsilarin birinin icinde (yanlis hatirlamiyorsam makro'nun da yer aldigi carsi olmali) karadeniz yemekleri yapan kucuk bir lokanta. aile lokantasi gibi, super yemekler yiyebileceginiz bir yerdi burasi. hala duruyor mu bilmem.

(bkz: lemazi)
  • schneider mekanizma kullanarak çok kaliteli masif ahşap elektrik anahtarı üreten bir firma.
hesabın var mı? giriş yap