• hayallerimdeki kadın.

evlensem , amerikada bir kasabaya yerleşsek , akşamları bi barda içsek sonra o bana şarkı söylese ... falan diye hayaller kurduğum insan.

zöge : lan olm sorunlarınız mı var ? hayalimi zamanın ötesine yolladınız....
  • bence hayatında hiç çikolata yememiş. ondan.
  • cennetten yeryüzüne inmiş bir melektir. geri dönecek olsa da sesi insanlara mutluluk vermeye devam edecektir, belki tekrar geri gelir, kim bilir ? ben değil.
  • (bkz: hastasıyız)
  • ya şöyle bir şey var. tamam albümünü çok sevdim ben bu hatunun. cidden hipnotize edici bir sesi var fakat plastik cerrahi kataloglarından fırlamış gibi her tarafı estetik olan bir insanı nasıl tanrıça moduna sokuyorsunuz ben anlamıyorum. kocaman dudaklar, yapaylıktan ölmek üzere olan bir burun... ne bileyim hoş gelmiyor bana.

onun dışında ne kadar canlı performansını izlediysem hepsinde sıçmış batırmış. iddiamı çürütecek delil bulan arkadaşlar mesaj kutuma delilleri kaçınmadan sunabilirler.
  • summertime sadness şarkısını duyup geldiğim şarkıcı. yukarıda yazanlardan birinden ride klibini gördüm bir de, yani kadınla ilgili bilgilerim bu kadar ama diyecek başka bir şeyim var. bu ride klibinin başı bildiğin poison ivy filminin başı. drew barrymore lastiğin üzerinde umarsızca sallanıyordu rakenroll haller ve kıyafetler içinde. kadın sanki tipini de benzetmiş gibi drew barrymore'u ivy haline. o filmde de hatırlayanlar bilir, ivy arkadaşının babasını ayartmak suretiyle yuva yıkıyor, annenin intiharına sebep oluyordu. klipteki yaşlılar da öyle açıklanabilir.
    (bkz: poison ivy)
  • 21 haziran 1986 yilinda new york'ta elizabeth woolridge grant olarak dogmustur. müzik hayatina 2010 yilinda lizzy grant olarak atilmistir amma ve lakin ilk müzik calismasiyla basariya ve üne kavusamadigi icin sansini karsimiza lana del rey ismiyle cikarak denemistir. gayet de basarili olmustur. kendisine bu adi secerken pek cok kez miami sahilinde kubali arkadaslariyla vakit gecirdigini ve sonuc olarak isminin denizin parlakligini yansitmasi gerektigini düsündügünü aciklamistir.
    kizimizin bir de hüzünlü mü hüzünlü bir hikayesi var: parasi olmadigi icin bir süreligine karavanda yasamak zorunda kalmisligi var imis. ah vah cekiyor, cok yazik olmus, allah bir daha göstermesin, diyoruz.
    burdan milyoner babasi rob grant'a sevgilerimi, saygilarimi sunuyorum. yatirimlarini ailecek pür dikkat takip ediyoruz.

dindar yetismesi gereken nesile özel not: ördek suratli olmak güzel bir sey degildir. siz siz olun, bicak micak altina yatmayin.
  • bana bir esra erol, birde nehir erdoğan verirseniz size aynısını yapabileceğim kadın. tabi ki görüntüden bahsediyorum.*
  • bu aralar bedenime ilaç gibi gelen ses...uzun süredir böyle yeni bir ses dinlememiştim... yalnız bildiğin plastik cerrah güzelliği... burun, dudaklar, elmacıklar. zannedersem gamzesi bile sahte...güzel demeyin şuna...
  • 2 veya 3 yıl içerisinde adını daha sık duyacağımız muhteşem bir sese ve iyi denilebilecek fiziğe sahip bayan şarkıcı.
hesabın var mı? giriş yap