• 15 temmuz 2016 darbe girişimi sonrası güzel entrylere imza atan yazar.
  • askeri konularda yetkili bir abiye benziyor.

askeri teknik konularda yazdığı entry'leri ilgiyle okuyorum.
  • cok sinirli bir yazar. olm niye bu kadar sinirlisin az rahat ol. valla hayat oyle gecmez koy gotune hayatin.
  • entrylerini keyifle ve merakla takip ettiğim yazar.
  • askeri konularda, hava ulaşımında ve deniz ulaşımında başucu yazısı yapılacak entryleri mevcut olan yazardır.

daha biraz önce kaybolan arjantin denizaltısı ile ilgili bir entrysini gördüm ve üşenmeden buraya yazıyorum.

usanmadan bilgi vermeye devam etmesi dileğiyle.
  • askeri konularda trmilitary gibi sitelerdeki bilgileri alt alta ekleyip sözlükte uzmanlaştırılan bir kardeş.
  • askeri konularda özellikle havacılık konusunda geçmişten gelen askerlik ve havacılık tecrübesini konuşturan yazardır. yani bazılarının aksine trmilitary gibi sitelerden bilgileri alt alta eklemez bildiği şeyleri yazar, bilmediklerini araştırarak kaynaklarıyla birlikte referans vererek ortaya koyar.
  • ekşi sözlük'ün sahibi olsam bu tarz kaliteli adamlara para falan veririm. fark yaratan bir yazar.
  • kendisini bir süredir takip ettiğim, entrylerini okumaktan çok zevk aldığım bir abim diyebilirim. kendisini şahsen tanımıyorum ama oturup sohbet etmek istediğim biri desem yeridir.

havacılıkla ilgili bir gelişme olur olmaz başlıkta direkt kendisinin entrylerini ararım adam akıllı bir şeyler okumak için.

askeri alana dair tutkusu ve bu tutku paralelinde harika bir bilgi birikimi olduğu kesin. her şey hakkında bir şeyler bilen biri olmak yerine bir şey hakkında her şeyi bilmeyi seçenlerden. bu da kendisini mustesna bir yazar yapıyor.

abimden özel ricamdır; afrin operasyonundaki olağanüstü performansı ile mehmetçiğimizin gökyüzündeki gözleri olan iha ve sihalar ile ilgili bilgilendirici bir entry rica ediyorum ve tuğla gibi bir entry olsa dahi okuyacağıma söz veriyorum.
hesabın var mı? giriş yap