şükela:  tümü | bugün
  • nickini, bandirma 6.ana jet ussune bagli 161. kartal/yarasa filo f-16'larinin, lantirn podlariyla ucmasindan alan, havacilik entryilerinde ki analizleriyle dikkat ceken yazar...
  • 15 temmuz 2016 darbe girişimi sonrası güzel entrylere imza atan yazar.
  • askeri konularda yetkili bir abiye benziyor.

askeri teknik konularda yazdığı entry'leri ilgiyle okuyorum.
  • bu adam da cok iyi ya, teknik bir baslik aciliyor herkes salliyor bende astegmenlikten bildigim kadarini salliyorum yine digerlerine gore destekli atiyorum lan. en azindan 3 ay egitim gormus adamiz yaya olarak skorsky pesine kosmuslugum var.
    sonra bu geliyor herkesin agzina banyo terligiyle vurup gidiyor. deli gibi entry siliyoruz :)

toplam koca sozlukte 2 tane boyle adam var, gerisi bos beles bilgi veriyor. deniz mili niye bir nokta bilmemkac kilometreymis banane ya.
  • cok sinirli bir yazar. olm niye bu kadar sinirlisin az rahat ol. valla hayat oyle gecmez koy gotune hayatin.
  • daha yaşını bilmediği insanlara kendi familyasını teşhir edecek şekilde "aslanım, koçum" vs. şekilde hitap edilmeyeceğini öğrenmesi gereken kişi.
  • entrylerini keyifle ve merakla takip ettiğim yazar.
  • askeri konularda, hava ulaşımında ve deniz ulaşımında başucu yazısı yapılacak entryleri mevcut olan yazardır.

daha biraz önce kaybolan arjantin denizaltısı ile ilgili bir entrysini gördüm ve üşenmeden buraya yazıyorum.

usanmadan bilgi vermeye devam etmesi dileğiyle.