• fnatic vs c9 maçını heyecanla beklediğim oyun. amerika ve avrupa şampiyonları karşı karşıya. çok iyi lan.
  • bugün itibariyle bir daha türk server'ında ranked maça girmemeye karar verdiğim allahın belası oyundur.
  • anasının amını siktiğimin atarlı ergenleri yüzünden seriden yine geri döndük. ulan bi takıma 3 tane katıksız adam kovalayan ve feedleyen mal gelir mi iki maçta da? ha genel orana göre kazanma oranım iyi er ya da geç çıkacağım ama sanki özellikle yapılmış gibi hep seri maçında gelmesi bu orospu dölerinin adamı sinir ediyor. tek başına ne kadar kasarsan kas adamlar da sıfır iq olunca taşınmıyor. biraz laf dinleseler adam kovalama yerine drake'e gelseler veya işaret ettiğimde kule alsalar skor olarak yenilmemize rağmen alacağız ama her iki takımda da salak var ama onların ki az daha salak olduğu için kaybediyoruz. siktiğimin adam kovalamacı ergenleri. böyle yarak kafalı adamların da olduğu oyun işte.
  • go gambit go
  • gambit'in süpriz yapmasını bekliyorum. bildiğin eşek atım o dur bu oyunda. yalnız birazdan fnatic ve c9 maçını heyecanla bekliyorum.
  • meteos'un çılgın atacağı bir oyun olacak diye ümit ediyorum. c9 her ne kadar geriye düşse de asla pes etmeyen bir yapıları var. amazing turn around'lar olabilir.
  • çeyrek finaller için: lolchampseries youtube kanalı
  • fnatic muhteşem bir takım oyunu ile c9 karşısında 1-0 önde.sanırım bu şampiyonadaki izlediğim en iyi karşılaşmaydı.c9 pek iyi değildi 3v5 engage yapmalarından belli oldu çok focuslanamadıkları ancak fnatic hatasız ve muhteşem oynuyor.
  • fnatic'in mükemmel pozisyon alışı,alan hakimiyeti ve ufak saliselik taktiksel,kanımca çalışılmış,hareketlerle aldığı müthiş bir maç izledik. bakalım sıradakiler nasıl olacak.
  • meteos gibi oyuncular sayesinde artık her maç jungleda jarvan veya zac gormek zorunda kalmıyoruz. noc noc op !
hesabın var mı? giriş yap