• theraflu'nun piyasadaki en ciddi rakibi. yine paracetamol phenylephrine, bunların yanı sıra c vitamini de içeriyor.
  • ingiltere'de soguk alginligi icin kullanilan en populer ilac, en azindan benim gordugum kadariyla.
  • sıcak limonata tadında soğuk algınlığı/grip ilacı. tadı güzel onun dışında bir numarası/etkisi yok.
  • ingiltere'de boots adlı mağazada £2 gibi cüzi bir fiyata bulabileceğiniz soğuk algınlığı için kullanılan ilaç. ayrıca tadı çok güzel.
  • alkolsüz jagermeister'dır efenim. boğazlar için birebir.
  • halsizlik ve beyinsizlik gibi yan etkileri olan cok etkili bir ilac.
  • bu sefer kesin çok hasta oluyorum toparlayamam dediğim her seferinde, bir paket içmemle beni anında iyileştiren ilaç. max versiyonun hem gece gündüz hem de sıcak suyla kullanılanlarının ayrı ayrı hayranıyım.
  • irlanda’dayken grip olduğumda kullanıp büyük fayda gördüğüm ilaç. özellikle balla karıştırıp ılık içmenizi tavsiye ederim. neredeyse bütün marketlerde ve boots’larda satılıyor. dönerken yanımda bir paket getirmiştim.

bir süre önce annem hastalandı ve bundan içtiğinde epey iyi geldi ona da. yeniden almak istedim ama ne yazık ki bulamadım. bu ilacı türkiye’de bulabileceğimiz bir yer biliyorsanız yeşillendirirseniz çok sevinirim.
  • bir sikime yaramayan ilaç. parasetamollü limon tozu.
hesabın var mı? giriş yap