• markete gelen stanley termosları toplayıp daha pahalıya satanlarda ölücü kabul ediliyor mu?
  • akşam eve geldiğimde gün içimde stresten gebermişsem açıp millete sataşıyorum, türk bayrağı varsa profilinde gardaş niye gavur malı satıyorsun diyorum, kemalist aplalar favorim tabi. bir de bu malı nerden çaldın dediğimde günah nutuğa çekenler filan.
    bişey alıp satmışlığım yok ama sık kullandığım bir uygulama
  • tam tersi durumdan şikayetçi olduğum başlık. yaklaşık 8-9 ürün sattım. ama almak istediğim halde nerdeyse hiç ürün alamadim.
    örnek verirsem almak istediğim ve sıfırı 300 lira olan kulaklık için 350 liranin altında ilan bulamadim.

ps4 için oyun baktım. vatanda kargo dahil 100 tl olan oyunun 2. elini 150 den aşağıya satan yok.

powerbank ihtiyacim vardi ki bu tarz ekipmanların kullandıkça ömrü çok hızlı azalır. 2. elini 100 liranin altinda bulamadigim için gittim sifirini 90 liraya aldim.

adam kullanılmış ve kirden rengi değişmiş oduman n2 travel nargile setini 300 liraya satıyor. ee zaten sıfırı 210 tl. ısterseniz yazin letgoya oduman nargile diye ilanlara kendiniz bakın.

yukarda başka bi arkadaş belirtmiş zaten. kullanilmis termoslar sifirlariyla nerdeyse ayni fiyat ya da daha pahali.

ki bu ürünler sağlıkla baglantili urunler. milletin kulaginin pisligi bulasmis kulakligi, agzindaki tukurukler bulasmis termosunu alirken tabi ki sifirindan daha dusuk fiyat bekliyorum. dolayisiyla bence ölücüden çok kazıkçı var.
  • ilginc diyaloglar barindirir.

-70 e gelip aliyorum urunu.
    -beyefendi ben 90 demisim en az aciklamada.
    -tamam gelip aliyorum 70 e iste
    -70 e veremem kusura bakmayin
    -tek kelime daha edersen 60 a duser.
  • bu tipler yüzünden letgoda hiçbir şey satılamıyor malesef.
  • yerine göre kârlı yerdir.
    bizim arkadaş 250 liraya aldığı telefonu 400 liraya aynı gün satmıştır. yani biraz uyanık olun, gelip buralarda ağlamayın.
  • donanımhaber ölücülerinin ne kadar asil insanlar olduklarını ortaya çıkarmışlardır. donanımhaber ölücüleri internetten buldukları ucuzluk fırsatlarını dayanışma içinde paylaşırlar ve kimseye rahatsızlık vermezler. letgo ölücüleri ise pazarlık kisvesi altında üç kuruşluk eşyaya "en son kaç olur" der, insanın sinirini zıplatır. "olmaz" demeniz karşılığında yiyeceğiniz trip de cabası.
  • 5 tl olur mu ?
  • çok kıymetli malını letgo’ya koyan mal tabiridir.

sattığınız şey altın, gümüş, para, dolar ve benzeri menkul kıymet değil ise istenilen fiyat teklif edilebilir. bu size bir hakaret anlamına gelmez. anlamı şudur: “ben bu ürünü bu fiyata alırım”

evet yanlış duymadınız, sizin o çok kıymetli malınıza verilen teklifin anlamı işte bu. fiyatı beğenmediysen hayır dersin ya da cevap bile vermezsin olur biter. bunun nesi ölücülük?

adam 2000 lira kurulum maliyeti olan akvaryum koymuş 1500 liraya. buna 500 lira 300 lira teklif etmek hiç de öyle garipsenecek bir durum değil. hatta salağın gözünün açılması için kutsal bir görevdir. adam istediği gibi seçip sıfır almış kurmuş sonra istiyor ki 500 lira altına ben bunu satayım. nah satarsın. altın mı amk bu? he sat tabi bu da kusur değil koyarsın satılmaz. ama 300 teklif verene küfür etmek sinirlenmek de nedir?

o zaman borsada herhangi bir hisse senedini açın, bakın orda fiyatın yarısına bile alış emri giren yüzlerce kişi bulursunuz. sizde de o hisse varsa açın hepsine küfür edin o zaman gerizekalılar, ticaretin ve fiyat belirlemenin temeli satıcı ve alıcının fiyat teklifi yapması ve bir fiyatta buluşmasıdır. arz-talep dengesi sadece bir deyim değil bir ekonomi kuralıdır.

ucuz fiyat teklif eden adam demek ki bu ürüne o kadar para verebilir neyi batıyor bunun size? 50 kuruş da verebilir.
    letgo’da satıyorsun sen letgo’da. sanki sabit fiyatlı vergi levhalı mağazada satıyor paşam. adam zaten en ucuz kaça alabilirim diye orda oluyor. kendine göre en aşağıdan bir fiyat da verebilir.

letgo’da, gittigidiyor’da, sahibinden’de çok ürün sattım. en aşağı 1000 liraya satılacağı kesin olan ürünlerime 100 lira veren de çıktı. “pazarlık düşünmüyorum” dedim olay kapandı. ne o ölücü ne ben tüccarım.

tüccarlık yapacaksan yallah istoç’a.
  • aha ölücünün biri hemen kendini belli etmiş. "niye satmıyorsun" demiş. tabi amk, ürününü piyasa fiyatının dörtte birine spotçu piçlere muhakkak satması gerek zaten. neden satmasın ki?

aynı aptallardan sahibinden sitesinde de bolca mevcuttur.
hesabın var mı? giriş yap