şükela:  tümü | bugün soru sor
 • edit: oldukça fazla tepki aldım bu başlık altında fakat anlattığım gibi bu arkadaş bana yazan yaklaşık 10. kişi ve hepsi 150 tl olur mu, 200 tl olur mu, gibi ölücü sorularıyla sohbete giriyorlar ben de hepsine dalga geçen cevaplar veriyorum çünkü eğer onların bu komik teklifleriyle benim zamanımı çalmaya hakları varsa benim de onlarla sonuna kadar dalga geçmeye hakkım var. sizin de istediğiniz kadar beni linç etmeye hakkınız var ama küfür etmeye hakkınız yok ettiğiniz zamansa benim size dava açma hakkım var.
  ha bir de burada bana bu kadar tepki gösterdiniz ama bu ölücü tiplere böyle haddi bildirilmediği takdirde yarın bunların ölücülük katsayıları daha da artar.
  son olarak bazı arkadaşlar yazmış pazarlık yapıyor adam diye. o arkadaşlara soruyorum, %33 pazarlık payı mı olur?
  %33 daha ucuza almaya çalışmak nasıl ölücülük olmuyor?

  başlığı aslında 25 şubat 2018 letgo'da ölücüye verdiğim tarihi ayar olarak açacaktım ama malum karakter sınırı.
  arkadaşlar dostlar hepinizin malumudur letgo'da sahibinden'de donanımhaber havası soluyup gelen çok fazla ölücü oluyor. ben de artık bilgisayarım bozulduğu için kullanmadığım razer blackwidow klavyemi mecburen letgo'da 300 tl'den satışa çıkardım. ben satışa çıkardıktan sonra bütün ölücüler ilana doluşup 150 tl olur mu? 200 tl olur mu gibi ölücü naralarıyla ilana sürekli yazdılar.
  ben de sonunda ölücülerden birine ders vererek bütün ölücülerin ibret almasını sağlamak için böyle bir yola başvurdum.

  her şey 200 tl olur mu sorusu ile başladı
  adamın hayalleriyle oynuyorum
  telefon numaramı istiyor vermiyorum hala anlamadı
  sıradan buluşma konuşmaları
  sıradan buluşma konuşmaları 2
  adamın silivri'den taksime gelmesi
  ölücülüğün bedeli

  bu yaptığımdan bütün ölücülerin ders almasını umarak entrymi sonlandırıyorum.
 • ne kadar boş vaktiniz ve boş uğraşılarınız var arkadaş.
 • adam ölücü olabilir. tck'da "ölücülük" diye bir suç yok, kabahat yok. adamı silivri'den kaldırıp 3 saatlik çile çektiriyorsun, 3 de geri dön 6. resmen vakti çalınmış. ayıp.
 • karşınızdaki insan basit, cahil, mantıksız, saf, eğitimsiz biri olabilir letgo'daki. her ne olursa olsun, bir insanı buluşmaya çağırıp randevulaşıp gitmemek, hele de böyle bir ders verme çabaları içinde olmak, çok afedersiniz orospu çocukluğundan başka bir şey değildir.
 • ayar filan değil terbiyesizliktir.

  mal senin para adamın, silivri'den taksim'e kadar getirilmiş bir adam, yolda başına bir şey gelse tüm vebali senin. ha biraz inancın varsa ne demek istediğimi anlayabilirsin. sattığın kıçı kırık bir klavye alt tarafı, kime neyin ayarından bahsediyorsun ? sen istemişsin 300 adam vermiş 200, ortayı bulup 250'ye bağlayabilecekken adamdan çok ağır bir küfür yemişsindir eminim. tahmin ediyorum dümdüz gitmiştir. 40-50 km yol boyunca küfür yemek nasıl bir his acaba.
 • gereksiz bir uğraş, ölücü olabilir. bu sana ölücü olduğu için ona haddini bildirme hakkı vermiyor. belki o şekilde evine ekmek götürüyordur. tabi garibanın biri de olabilir. silivriden taksime kadar makara olsun ekşide paylaşırım zihniyetiyle onu getirmişsen halt etmişsin.
 • insanlar neden kendilerini bu kadar onemli zannediyorlar acaba dedirten eylem.
 • ayar değil karaktersizlik.
 • ölücülerden ben de çok çektim ve büyük nefretim var ama 300 lira istenen bir ürüne 200 lira teklif edilmesi ölücülük sayılmaz. siz de biraz indirim yaparsanız ortada anlaşılır. kalkıp 100 lira teklif etse anlarım ama bu yaptığınız bariz kötü kalpli bir insan olduğunuzun ispatıdır.