• mick jagger ve steven tyler karışımı tarz, duruş ve tip kombinasyonuna sahip genel cerrah.. cerrah adamın versace kemeri mi olurmuş diye tarz ikilemi yaşatmıyor değil kendisi.
  • bakü derslerindeki ses kayıtlarına istinaden cidden bakü'de ders anlatırken sinir krizi geçirmeden iyi dayanabiliyor hoca. ders anlatırken sürekli lafını bölmeler, alakasız sorular sormalar ben hoca yerine dinlerken sinirlendim. onun dışında uts soru kitabı efsoleyto, hocanın tiye alan hafif troll yanı ise çok tatliş. en baştan genel cerrahiyi ondan dinlemek isterdim.
  • hakkında bu kadar az entry olmasına şaşırdığım şahsına münhasır insan.
    sayfalarca yazılmayı hakedecek ilginçlikte, tarzıyla olsun, ders anlatışıyla olsun, durup dururken "hı hıııı" demeleriyle olsun, öğle arasından sonraki derslere yepyeni kombiniyle gelişiyle, deri pantolonlar, binbir renkteki ayakkabılarıyla, hala 30 yaşında gibi görünüyor olmasıyla olsun... levent kodal'dan cerrahi dinlemek ayrıcalıktır beyler.
  • soru kitabı güzel eyvallah da adamın ders anlatışının bir numarası yok tipik türk insanı psikolojisi. modacılar gibi giyiniyor biraz enteresan tipli diye hocayı göklere çıkarıyorlar.
  • derste durmaksızın araya verdiği 'hı-hıı' efektleri,hafif nevrotik şen kahkahası,dahiliye ve anestezi uzmanlarına nonstop attığı taşlarla derslerini şov haline getiren tatlı mı tatlı genel cerrahi uzmanı
  • nam-ı diğer bay versace. cerrahların prensi. çok canlar yakıyor farkında değil ve kendisiyle ciddi düşünüyoruz(3 kişiyiz).
  • beden dilini biraz fazla aktif kullanan genel cerrahi hocası, duvardaki yansıda doğru seçeneğin üzerine vura vura resmen duvarı deldiği görülmüştür
  • cerrahların prensi
  • nev-i şahsına münhasır bi abimiz/hocamız.

tus dershanesini çekilebilir kılan bi detay.

gün içinde birkaç kez ayakkabı dahil üstünü değişmesi , harika stylingleri ve insanüstü ders anlatma skilleri ile göze ve gönle hitap etmiştir.

farklı ve başarılı insanları seviyoruz , napalım.

(bkz: bannayan zonana sendromu)
    (bkz: versace)
    (bkz: milano)
    (bkz: gucci)
hesabın var mı? giriş yap