şükela:  tümü | bugün
  • levis firmasinin en azindan bana gore urettigi kesimi en guzel jean'lerden biri. uzun ve ince bacakliysaniz, vakit harcamaniza hic gerek yok, ustelik en genis renk skalalarindan birine sahip, 506'da bile bu kadar renk secenegi var midir bilmiyorum. kisaca, en azindan bir levis magazasina gidip bes dakika bir uzerinize giyin. anliycaksiniz.
  • hiçbir zaman bir 501 ve 507 olmayıp fakat yinede iş yapan bir başka levi's.

(bkz: w32 l32)
  • bana göre şu anda levis'in en güzel kesimine sahip jean'i. yavaş yavaş bayağı popüler olmaya başlamakta zaten.
  • 36-30 bedeninin türkiye'de olmadığı ürün. paça işlemi yapıldığında jeanin duruşu kesinlikle değişiyor. boyunuza göre bulduğunuzda kesinlikle almanız gereken bir jeandir. yoksa hiç alıp uğraşmayın.
  • 34 32 sinden edindiğim levis modeli. bacaklarım uzun ama baldırlarımın iri olmasına rağmen üstümde güzel durdu. zaten bendeki sıkıntı kotlar baldırdan geçerse belde sıkıntı yok banko oluyor asıl mesele o baldırlardan geçirmek.
  • bende bir kaç adet var bu meretten ve çok memnunum zayıfsanız ve ne bol ne çok dar orta karar bişey giymek istiyorum efendi efendi diyorsanız bu konuda çok iyi bu kot.
  • yılların 501cisi bana yıllar sonra yeniden kot pantolon aldırtmış levis modeli. 2 yıldır kotum yok ve eksikliğini hissetmiyordum. zaten giyim kuşamdan da anlamayan, estetik yoksunu bir adam olduğum için aklıma bile gelmiyordu. sonra bir gün bu işlere dikkat eden yine erkek olan bir arkadaşım "emekli" gibi görünüyorsun dedi. yaşım 33. çok etkilenmedim sandım, amma ve lakin etkilenmişim. levis mağazasının önünden geçerken bir an durup içeri daldım. satış danışmanına "bana kot bulalım allah rızası için" dedim (bir ateistin imana geldiği yerin bir kotçu olması). adam benim halimi görüp o ses tonumu duyunca ellerini ovuşturdu. 501 olmasın dedim. bence de olmasın, fitsiniz bence 511 alın dedi. işte bu gaz bana yetti. slim fit pantolon hiç giymemiştim şimdiye kadar. 30 30 bir tane deneyeyim bari dedim.

şimdi 2 tane 511 var gardrobumda. biri gri biri de klasik açık mavi. hem yumuşak, hem esnek hem de... üçüncü hem deyi bulamadım ama güzel oldu bence. yıllardır neredeydin sen 511 dedim kendi kendime.
  • küçük götlü, ince bacaklı ve az göbekli iseniz bu model tam size göre. 33 bedenden genişseniz sakın denemeyin. kumaş ve dikiş kalitesi levi's zaten. anlatmaya gerek yok.
  • mağaza fiyatı 290-330 tl arası iken internet satış fiyatı 179-199 tl olan model.