• kutsal ittifak. (tarafımca denenmiş ispatlanmıştır)

2 litre saf susuz katkısız limon suyunun içine, sayısıyla tam 40 diş sarımsakı ezip koyuyorsunuz, oda sıcaklığında 25 gün karanlık bir yerde, günde 2 defa çalkalamak suretiyle bekletiyorsunuz, 25 gün sonra, kahvaltıdan yarım saat önce yarım çay bardağı içiyorsunuz. ilk 3 gün idrarınız kanlı olur, panik yapmayın, böbrek iltihaplarınız sökülüyor, ilk 5 gün ara ara başınız döner, panik yapmayın kan şekeriniz düzeliyor. beyler tavsiye ederim, ancak kullanmadan önce aile hekiminize danışın, amına koyim sonra kalkıp bana ben onu içtim öldüm diye mesaj atmayın sakın, sorumluluk bana ait değil.

edit: bakın beyler benim bünyem kaldırdı oldu, sizde olacak diye bir şey yok.. valla lan..
  • sarımsağın etkin maddelerinin asit içinde eritilmiş halidir

sarımsağı çiğ çiğ yediğiniz zaman aynı işlem çok daha kuvvetli mide asidi tarafından gerçekleşmektedir. her gün 2 diş sarımsağı çiğ çiğ veya yoğurtla karıştırıp yiyin. aynı faydaları görürsünüz.
  • şimdi efendim 25 gün sonra hazır hale gelen bu karışımdan her sabah kahvaltıdan yarım saat önce yarım çay bardağı içildiğinde ve bu hergün düzenli olarak mümkünse aynı saatte tekrarlandığında rus bilimadamlarının söylediğine göre şu faydaları oluyormuş:

1- tüm damar iltihaplarını (vasküler) tedavi ediyor, tıkanan damarları açıyor, damar sertliklerini ve hipertansiyonu önlüyor.

2- kolesterol ve lipidi düşürüyor, zararlı yağların yakılmasını sağlıyor, kilo verdiriyor (bazal metabolizmayı hızlandırıp yağların yakılmasını sağladığı için iştahı açıyor.), vücuttaki şeker oranını dengeliyor, pankreasin yenilemesini sağlıyor.

3- böbrek ve safra taşlarını eritiyor, idrar söktürüyor, vücuttaki şişkinliği yok ediyor ve dokularda ödem oluşmasını engelliyor.

4- helycobeacter pylori adlı ülser mikrobunu öldürerek mide ve oniki parmak bağırsağı ülserinin kesin tedavisini yapıyor.

5- tüm romatizmal iltihabi önleyor, her tür romatizmal ağrıları dindiriyor, kireçlenmeyi önlüyor, eklem yüzeylerinin yenilenmesini sağlıyor ve her türlü ağrıyı kesiyor.

6- beyin hücreleri ve tüm sinir sistemlerini yeniliyor, sinirdeki aksiyon potansiyelini düzenleyip ileri-refleks hızını artırıyor, felç ve inme riskini azaltıyor.

7- vücudun bağışıklık sistemini son derece mükemmel hale getiriyor ve her türlü alerjiyi, özellikle de damarsal kökenli ve strese bağlı cilt alerjilerini kökünden engelliyor. kanser oluşumlarına karşı tüm vücudu koruyor.

not: merak ettim deneyeceğim, önümüzdeki ay metabolizmada meydana gelen değişimleri buraya editler gözlerinizden öperim..
  • aşağıdaki gibi bir tarifi olan ittifaktır. ne kadar çalıştığı bilinmez.

limon suyu ve sarımsak mucizesi:

2 litre limon suyu,40 diş soyulmuş ve ezilmiş sarımsak, ağzı sıkı
    kapanan koyu renkli veya üzeri kağıtla kapatılmış bir kavanoza karıştırılıp
    doldurunuz.
    sarımsak yıkanmadan ve ezilerek limon suyunun içine koyulacak,kavanozun
    kapağı sıkıca kapatılacak.
    25 gün boyunca normal ılık bir yerde saklanıp hergün
    çalkalanacak.(sarımsaklar iyice erimiş olacak)
    25 gün sonra kavanozu açıp her sabah kahvaltıdan yarımsaat- 1 saat kadar
    önce aç karnına yarım veya içilebiliniyorsa
    1 çay bardağı içilecek. kavanoz bitene kadar bu içme işine devam edilecek.
    kavanozun kapağı hep kapalı tutulacak,
    kavanoza asla su,şeker v.b. karıştırılmayacak,ancak çay bardağına aldığınız
    kısmına istenirse sulandırılıp içilebilinecek.
    karışım içildikten sonra,kahvaltıya kadar (yarım-1 saat sonra) kahvaltı
    yapılacak. mümkünse her sabah aynı saatte içilecek.

% 100 kanıtlanmış yararları

1- tüm damar iltihapları (vaskülir) tedavi ediyor, tıkanan damarları açıyor,
    damar sertliklerini ve hipertansiyonu önlüyor.
    2- kollestrol ve lipidi düşürüyor zararlı yağların yakılmasını sağlıyor,
    kilo verdiriyor(bazal metabolizmayı hızlandırıp
    yağların yakılmasını sağladığı için iştahı açıyor, bu dönemde diyete dikkat
    etmek gerekiyor) şekeri düşürüyor,pankreas'ın
    yenilenmesini sağlıyor.
    3- böbrek ve safra taşlarını eritiyor, idrar söktürüyor, vücuttaki şişkinlik
    ve tüm dokulardan ödemi kaldırıyor.
    4- helycobeacter pylori adlı ülser mikrobunu öldürerek mide ve oniki parmak
    barsağı ülserinin kesin tedavisini yapıyor.
    5- tüm romatizmal iltihabı önleyip, hertür romatizmal ağrıları
    dindiriyor,kireçlenmeyi önlüyor.eklem düzeylerinin yenilenmesini
    sağlıyor.ağrıları kesiyor.
    6- beyin hücreleri ve tüm sinir sistemlerinin yenilenmesini sağlıyor.
    sinirdeki aksiyon potansiyelini düzenleyip ileri-refleks hızını arttırıyor.
    felçlere ve vertıgo'da fayda veriyor
    7. vücudun baışıklık sistemini son derece kuvvetlendiriyor ve her türlü
    alerjiyi,özellikle damarsal kökenli ve strese bağlı cilt alerjilerini
    kökünden kesiyor. kansere karşı tüm vücudu koruyor.

n o t : ilacı hazırlayanın babasının koroner by-pass ile üç damarı
    değişecekken bu ilaç sayesinde % 100 tıkalı damarları açılmış.
    ılaç hazırlandıktan sonra sarımsaklar erir, koku etrafa
    yayılmaz. kullanan üç kişi ile görüştüm, hep son derece memnun olduklarını,
    adeta gençlik
    ıksiri olduğunu söylüyorlar. bunu ilk defa rus doktorlar bulmuş
    ve uygulamışlar. şimdi abd'de uygulanmaya başlanmış, tıp'da devrim
    yaratacağı söyleniyor. sarımsak-limon karışımından oluşan
    maddelerin kimyasal yapısı çözülmeye çalışılıyor.

dr. sencer tepe
  • dün kurduğum ittifak. 25 gün dinlenmeye aldım. hadi yayırlısı bakalım.
  • bayramoğlu limsak diye bizim yerimize hazır uğraşılmışı piyasaya sürülmüş bile. ben çok sevdim. şu anda kullanıyorum ve gerçekten faydasını da görüyorum. sigaranın tıkadığı damarlarımı da açtım mı ölümsüzlüğe ne kaldı ki :d
  • 25 gün bekleyen karışımı 5 litrelik pet şişeye koymustum, inanılmaz bi basınç vardı şişede, alttan üstten dombili oluyor. bugun ilk defa hazırladığım karışımdan yarım çay bardağı içtim, saniyesinde midem bulandı, kusma hissi oluştu, tuttum kendimi. o nasıl bi koku, tat. zehir gibi. ben özellikle midemde ki bakteri için (bkz: helycobeacter pylori) kullanıyorum. dayanabilirsem devam edeceğim.
  • (bkz: helicobacter pylori) konusunda bir işe yaramadı, mide kasılmaları devam ediyor. bu karışımı tekrar yaptım, güne dinç başlıyorsun, bünye güçleniyor, kışın grip aşısı etkisi yapıyor. ilaç kullanmayı sevmiyorum, bunu yılda bir kere tüketmek gerek bence.
    (bkz: helicobacter pylori) içinse tavsiyesi olan varsa yazsın, hayatımı zehir etti iyice, aklım basımdan gidiyor,ağır ağır ağrılar, nefes darlığı. yardım edin
  • hazırlıklarını yaptığım karışım.

kürü bence kışın yapmak lazım. ağustos-eylül aylarından itibaren sarımsak, eylül-ekim gibi limon fiyatları düşüyor. hem de taze ürün kullanmış oluyorsunuz.

5 kilo limon ve 3 baş da sarımsak aldım. 2,5 baştan 41 diş çıktı sarımsak. limonu ölçmedim daha.

akşam gidince limonları sıkıp, karışımı yapacağım. güncelleme yapıldıkça paylaşacağım.

edit1: yaklaşık 30-35 limondan 2 litre su çıktı. sarımsakları da ezip attım. sarımsak soy, ez, limon kes ve sık toplam 1 saat uğraştırıyor. sıkma işlemini büfelerde bulunan yandan çevirmeli portakal sıkacağıyla yaptım. ziyan etmiyor limonu. kabuklarını bahçeye gömdüm. kavanozu alüminyum folyo ile sardım onu da poşete koydum.aklıma geldikçe sallıyorum günde 3-4 defa.

edit2: deneyim subjektif olarak kalmasın ve gözlemlerimle insanlığa faydalı olabilmek için gittim kan testi yaptırdım. bir çok parametre ölçtürdüm. işte sarımsak limon kullanımı öncesi ölçtürdüğüm değerlerden bazıları;

ldl: 204
    kolesterol(aynen böyle yazmış. total kolesterol olabilir): 311
    hdl: 61
    trigliserid: 229
    açlık kan şekeri: 87
    hba1c(3 aylık denen): 6
    crp: 0,2
    ürik asit: 7,2

karışımı aralık ayından itibaren içmeye başlayacağım. ocak ayı içerisinde biter. damarlarım çok zor bulunuyor ve genellikle ancak bebek hemşireleri benden kan alabiliyor. o da yatırarak. yine de karışımı bitirdikten sonra fazla vakit kaybetmeden tekrar kan testi yaptırmak istiyorum.
    not:sol kol, olmadı sağdan deneyelim, olmadı el üstüne bakalım, iğneyi bir sokup bir çıkartıp dünyayı bana dar etmeden kan alabilecek bir sağlık görevlisi varsa memnun olurum.

edit3: evet süre tamalandı. günlerdir her allah'ın günü karıştırdığım karışım içme kıvamına geldi. öncelikle aliminyum folyo yu yırtmadan kapağı açtım. arkadaşlar bu karışım kokuyor. hem de ölü gibi kokuyor. sarımsaklar tamamen kaybolmamış ancak önemli bir kısmı erimiş. içerken ağzınıza sarımsak da geliyor. içtikten sonra ağzınızda leş gibi bir tat kesinlikle yok. ağzınızdan dışarıya da fazla koku vermiyor. ama yine de işe gidiyorsanız diş fırçalamak ve ağız gargaralarıyla ağzı çalkalamak yerinde olacaktır. karışımı bitirmem zannedersem 1 ay sürer. bittiğinde zaman kaybetmeden kan aldıracağım. yok mu kolumu deşmeden ince damarlarımdan kan alabilecek personel?

edit4: 15 gündür içiyorum. 2-3 gün aksatmışımdır. karışımın yarıdan fazlası bitti zannımca. bir de, kokuyor arkadaşlar bu. yani içince ilk günlerde fark etmedim ama, ağzınız leş gibi sarımsak kokuyor. sabah işe giderken içilebilmesi mümkün değil. akşam yatmadan önce içmeye karar verdim, evliliğim tehlikeye girdi. ne zaman nasıl içilecek bilmiyorum. bazen sabah, bazen haftasonuysa öğlen, bazen de akşam içiyorum. ama hemen her gün içiyorum.

edit5: evet kürü tamamladım. ama üzerinden 2 ay geçince yeniden yaptım. yine tahlil yaptıramadım. bu sefer alıç sirkesi kürü uyguladım. o bitince tahlil yaptırdım. işte sonuçlar;

ldl kolesterol, 204 den 195 e düşmüş. yani pek birşey değişmemiş.
    trigliserid, 229 dan 237 ye çıkmış. bırak düşmeyi önemsiz derecede olsa da yükselmiş.
    hdl, 61 miş zaten önemsiz miktar artarak 63 olmuş.
    kolesterol, 311 miş pek farketmemiş 306 olmuş.
    crp, 02 den önemsiz 0.15 olmuş,
    hba1c(3 aylık denen), baktırmadım ama insülinim 13.28(buna da önceden baktırmamıştım) yüksek.
    açlık kan şekeri, 87 imiş şimdi 90.

bilimsel verilere dayalı çıkarttığım sonuç: evet arkadaşlar sarımsak-limon suyu olayının kan yağlarına en ufak bir olumlu katkısı yok! bundan da öte, alıç sirkesinin de (organik) kan yağlarına hiçbir olumlu katkısı yok. çok umutluydum, fayda görmek, ilaç endüstrisine belki kimsenin yapmadığı bir gözlemi sunmak ve sözlükçüleri aydınlatarak insanların fayda görmelerini sağlamak isterdim. ancak olmadı. bir katkısı yok. değerler ortada. boşu boşuna leş gibi sarımsak kokmanın, uğraşıp durmanın, artık taneyle satılır hale gelen limonlara para vermenin bir alemi yok. deney başarısız oldu dosya kapandı. oysa tatlı birşey yediğimde tarçın çayı içerek şekerimin düştüğünü düşünen, uykusuz kaldığımda melisa çayından medet uman ben bu deneyden de çok umutluydum.

sırada soğuk sıkım olarak taze hazırlattığım kavrulmamış çörekotu yağı deneyi var. o da şeker ve kan yağlarında işe yaramazsa, istemediğim şekilde, televizyonlarda kendisini profesör olarak tanıtan, bitkisel çaylarla şifa dağıtacağını söyleyen insanlara, malesef ben de şarlatan damgasını yapıştıracağım. denedik olmadı işte, fayda etmedi napim!

dosya kapanmıştır! sarımsak limon ve bonus olarak alıç sirkesi: f a i l e d
hesabın var mı? giriş yap