• tr'deki diğer alternatif müzik yapan grupların çoğu gibi çalıntı soundlarla şarkı yapan sanatçımsı kişilik. hayır ben anlamıyorum, kendi özgün müziğinizi oluşturmak yerine neden sağdan soldan aşırma gereksinimi duyuyorsunuz? yeteneksiz olduğunuz için ya da kolayınıza geldiği için olabilir tabii. ülkede bir ton müzik cahili insan varken yaptığınız ''hırsızlıklar'' göze çarpmıyor elbette. hatta övgü alıyorsunuz, eşsiz bir tarz üretmiş muamelesi görüyorsunuz. ancak benim gibi insanlar bunları yüzünüze çarpmalı ki biraz olsun utanabilesiniz. üstte bir yazar arkadaş nereden geliyor bu deep vocal, synth falan yazmış hemen cevap vereyim. buyrun, buradan geliyor:

oaxaca
    bir düşün
  • azalarak bitti.
  • legal uyuşturucu niteliğinde, ruhumun derinliklerine ışık saçan, hiç rağbet görmeyen şarkıları bile marjinal bir tarzla onları arşa çıkaran, mazzy star 'ın eserleri kivaminda coverlari olan sanatçı.

bir düşün ise sabahlarima neşe katan fevkalade bir şarkı. her dinleyisimde kulaklarım ve ruhum minnettar kalir.
  • çok güzel bir sanatçı ilerde değerlenir rezimi alıyorum
  • yeni parcalar ne zaman piyasaya cikacaktir? bu grubun dinleyicileri coktan yollari gozlemektedir, hasretle yeni albumu beklemektedir. alternatif turkce pop sevenler, echo sevenler, housevocal hastalarinin sesi neden cikmamaktadir?
  • dinlemek için hiç bir zaman geç kalınmamış guzide insanlar topluluğu
  • farklı bir ruh haline büründüren şarkıcı kişisi. onu bir renkle tarif etsem mor derdim herhalde. hiçbir madde kullanmadan kafa yapıyor. değişik ama güzel.
  • hala keşfedememiş olanlar için üzüntü duyduğum şarkıcı.
    duymaktan tiksindiğin şarkıyı sana sevdirir.(bkz: dondurma gibisin)
    klipleri ve coverları ile beni 21.yüzyılda olduğuma inandırmıştır.
    bir düşün parçasını her açtığımda girişiyle başka boyutlara sürüklenmekteyim.
  • sesi bana huzur veren sanatçı. hala böyle kişilerin çıkması insanı sevindiriyor.
  • an itibariyle bir elimde sarma tütün diğer elimde carlsberg şişe odamda dans ederek dinlediğim cover üstadı sanatçı.
hesabın var mı? giriş yap