• juventus'a gitme ihtimali çok heyecanlandırıyor. bir kanatta messi, diğerinde ronaldo, teknik direktör pirlo.

messi ile pirlo antrenmanda frikik yarışması yapıyor. hayali bile çok güzel.

şampiyonlar liginin kazandıktan sonra; messi, pirlo ve ronaldo düşünüyorum öyleyse oynarım diyor. yine uçtum bir yerlere. juventus'a gelme ihtimali bile yok sanırım. bunun haricinde city'e gitme ihtimali heyecanlandırmıyor, korkutuyor. messi epl'ye giderse kesin tivibu paketleri iki katına zamlar ve ufacık zevkimden de mahrum bırakılırım.
  • barça dışına çıkmaya hele hele ingiltere'de oynamaya götü asla yemeyecek yerse de hayatının hatasını yaparak rezil rüsva olacak atanamamış maradona.

ah keşke premier lig'e gitse de zaten patlamış balonu tamamen sönse. ama nerde.
  • ulan ne bayern'miş. adam başka yerde oynamaz, futbolu barça'da bırakır derken şirazesini kaydırdılar, formadan soğuttular.
  • isterse barcelona'dan bonservissiz bile ayrılabilecek olan topçu. bu kadar büyük topçular takımda oynamak istemedikten sonra bonservis diretemezsin, messi'yi kadro dışı bırakacak halleri yok fifa bile araya girer. ben bu kadar haberin üstüne kesinlikle takımdan ayrıldığını düşünüyorum. eğer sözleşmesini karşılıklı bitirmediyse 100 milyon euro civarı bir bonservisle city veya inter'e gidecektir. city 70% , inter 30% ihtimal.
  • yeryüzünün en iyisi
  • eğer ayrılırsa city'ye gider hem bu paraları sadece cit verebilir hem de guardiola orada. gönül juventus'ta görmek ister ama çok zor.
  • lionel messi ve ronaldo çekişmesini gördükten sonra, messi'ciler ve ronaldo'cular şeklinde her yerde arkadaş ortamında, futbol programlarında yapılan tartışmalar, tatlı atışmalardan sonra, ikisini de aynı takımda birlikte izlemeyi bence dünyadaki herkes haketti. haydi leo juveye!
  • penaldo gibi transfer olacağı ülkenin açık ara en iyi takımına transfer olmalı. örneğin bayer münih'e.
  • koeman muhtemelen takımda katliam yapacak; alba, umtiti, rakitic, busquets, suarez... bunların hiçbirini istemediği söyleniyor.
    gerçek mi değil mi bilmem.
    gerçekse ve bu oyuncular giderse messi de kalmamalı. 4-5-6 artık kaç tane yeni oyuncu olacaksa bunlarla tekrar sistem oturtmaya çalışmak akıl karı değil ki muhtemelen messi odaklı olur yine ve uyum sağlayamazlarsa yine patlar barcelona.
    gerçek değilse ve barcelona yine patlarsa messi bu sefer seneye bedavaya gider.
    hem kulüp hem kendisi için bence gitmeli ama büyük olasılıkla gitmez.
  • italyan işi :)
    italya ligini eski şahşahalı günlere döndürme projesi vardı.
    al sana fırsat.
    milan ya da inter yaparsa tadından yenmez.
hesabın var mı? giriş yap