• hicbir sey. benim boyle bir balom falan olmadi. balo da neymis lan? yoktu balo falan. diplomayi bile univeristeyi kazandim da oyle gidip almistim okuldan. durum bu. oyle...
  • hiç bir zaman katılmadığım etkinliktir.
  • o zamanlar bir sevgilim vardı. ayrılmıştık. balonun son gecesi o kdr eğlenmiştik ki kafalar zurna.. pistte kimse kalmadığında mekan boşaldığında alkolün etkisi ile biz tekrardan birbirimizi dans ederken bulduk.. işin garibi arkadaşlarımız kapıyı açıp içeri girmeden önce akıllarından " bir de bakmışızı ikisi dans ediyor" demeleridir.
    evlenmedik:)
  • asansörde pompa ve yakalanış...
  • sınırsız alkolü sınırsızca tükettikten sonra tekneyle kıyıya geçmek zorlamıştı.
  • annemin şehir dışında olması ve teyzemin yalnız kalmamam için benimle gelişi.
  • hiltonda balon yapılsın, sen o güzel kıyafetleri giy süslen hatıra olarak saklanan fotoğraflara bak sandalye üzerindeyim ama neden ?
  • balonun yapılacağı mekânın birgün önceden polis tarafından mühürlenmesi ve bizim bundan haberimizin olmaması. o abiye kıyafetlerle kapıda kalmamız ve apar topar bir mekân ayarlamamız. ama orada da sadece yıldız tilbe albümü olması ve internetin çekmemesi. bütün gece kusana kadar yıldız tilbe dinlemek zorunda kalmamız unutulmaz...
    haa bir de yıllık paralarını komisyondaki arkadaşın yemesi ve yıllığımızın olamaması tabii bunun baloyla ilgisi yok ama söylemek istedim
  • otobüs.
    disco.
    pastırmalı börek.
    tarih öğretmenim.
    mor elbisem.
    aynanın karşısında ben.
  • olmayışı
    (bkz: corona)
hesabın var mı? giriş yap