• dünyada pek nadir bulunan canlı türleridir. tabii her az bulunan canlı gibi bunlarda kıymetlidir ve güzellikleri dillere destandır.

ukteci: hersheys
  • (bkz: litvan)
  • sanırım dünyanın en güzel kızları olabilirler. ayrıca ne ruslardaki gibi varoşluk ve kıroluk var ne de isveçlilerdeki gibi burnum havadacılık ve lezboşluk*

edit: sağlam bir tanesini kıstırırsam şerefsizim evlenicem.
  • bunlardan bir tanesini kısa filmde türk kızı rolünde oynatarak yapılabilecek en büyük hakareti yaptım galiba.
    zamanın ötesinden edit: türk kızları devreye girdi.
  • 5651 sayılı yasa uyarınca katalog suçlar kapsamında yapılan teknik inceleme ve hukuksal değerlendirme sonucunda; bu kızlar hakkında telekomünikasyon iletişim başkanlığı'nın hede tarih, hödö sayılı kararı gereğince idari tedbir uygulanmaktadır.
  • yazılanların doğurduğu kadar masum değildirler. ne olduklarını bildikleri gibi fakirlikleri yüzünden o gecenin tüm maddiyatını yükler maneviyatı içinize kaçırtır topuklayan tiplere hazır olun. kruva (orospu) liar demeyin bozuluyorlar. şöyle ki kıstırdınız mı bi tanesini evlenin. litvanyalı kızlar candır.
  • unesco tarafından dünya kültür miras listesinde yer alırlar.
  • sevişirken ''oh taip'' dedikleri anda sizi seksten soğutmaları an meselesidir =) ( taip litvanca evet demektir)
  • önümüzdeki yılın baharında litvanya vilniusta erasmus kapsamında bir dönem geçiricem. umarım bana bile bakarlar.
  • bizim sinifta 2 tane var bunlardan. birisi turk kizlarina kiyaslayinca gayet guzel digeri ise bildigin miss universe falan boyutunda. tanrica kabul edip tapsan kimse aga ne yapiyorsun sen demez. ders cikisi belcika birasi icmeye davet ettiler bir de kedi caninizi sizin deyip kabul ettim. sonrasini anlatmayim sonra eksileyenler oluyor***
hesabın var mı? giriş yap