• gone girl'de yan rollerden birinde gorulen cok datli kiz. hic konusmadan sadece kameraya baksa o gozlerle iki oscar alir...
  • mozart in the jungle'ın haliey'i.
  • mükemmel kadını anlatırken kurduğum "yalnız sen inanılmaz derecede tatlı bir şeysin" sıfatını hak edebilecek kadın statüsündedir. bak bu statü adriana lima, kate upton gibileri için kullanılmaz, onlara daş gibi dersin ne bileyim çıkarmadan beş giderim dersin ama tatlı bir şeysin demessin o başka bir şey.
    çok sevdim kendisini. mozart in the jungle'a büyük oranda bu bayanı izlemek için devam edeceğim.
  • gözlerinin yeşilinde kırların dinginliğini, tropikal denizlerin renk zenginliğinin huzurunu, zümrüt taşının ihtişahımını ve masumiyetin yitimini gördüğüm güzellik. sanırım pek çok ressam resmini yapmak ister canlı canlı karşısına alarak.

jemima kirke 'in pabucunu dama atmıştır ki o pabuç bir daha damdan inmez. kaldı ki jemima çirkin gözükmek için elinden gelen her şeyi yapan bir kız, ikisini fiziksel olarak benzetsek de lola epey bir adım ileridedir.

zamanla bu başlıkta hakkında çok entri girilecek, biz şimdiden yerimizi yapalım sonra popülist kalmayalım.
  • mozart in the jungle'da barda rastgele tanıştırıldığı bir elemana aşık olup sevişmesiyle kendisi de gözümden düşmüştür. eva green azgını kategorisinde değerlendiriyorum artık onu da. her genç güzel kadın önüne gelenle sevişmeli mi bu yapımlarda? bıraksınlar yapımcılar bu işi. person of interestten bir şeyler kapın biraz, seks olmadan da oluyor, hatta çok daha kaliteli oluyor.
  • 1990, westminster doğumlu ingiliz oyuncu.
  • 73. altın küre ödüllerindeki koltuk altı & göğüs dekoltesiyle törene damga vurmuştur :(

http://www.imdb.com/…2/rg2362284800?ref_=rgmd_md_pv
  • rol yapmasina gerek olmayan new yorker. olanca guzelligiyle genc kiz rollerinin hepsini doldurur. birkac seneye de bu baslik degerlenir. ailesinin hipster butik dukkanini tanittigi su videodaki hallerinin hailey rutledge'den pek farki yok. farki olmasina da gerek yok, guldugu bir gif koysalar film niyetine izlerim.
  • mistress america'yı izlediğim her saniye maskülen güzelliğini ve özellikle gülümsemesindeki ifadeyi kime benzettiğimi hatırlamaya çalıştım ve film bittikten sonra buldum!

birilerini birilerine benzetme konusunda çok kötüyümdür çünkü burnundan, yüz yapısından dolayı değil bakışındaki, gülüşündeki bir ifadeden benzetirim. ama bence bu sefer oldu. evet açıklıyorum: masters of sex'in virginiası lizzy caplan.
hesabın var mı? giriş yap