• komedi desem değil, dram desem değil, akıcı desem değil, boş mu boş bir film, güzel bir romantik komedi izlemek istiyorsanız ne biliyim 27 dresses, kate&leopold filan izleyin derim ben zamana yazık olmasın
  • vakit geçirmek için izlenebilecek klasik ve keyifli amerikan romantik komedisi.

jennifer aniston nasıl hiç değişmiyor hep böyle güzel falan derken bir bakıyorsunuz ki kendinizi kaptırmışsınız ve ben de öyle çiçekçi dükkanı açıp bambaşka bir hayat yaşayacağım derken bulmuşsunuz kendinizi.

öyle işte, arada gözlerinizi doldurabilen, güzel görüntüleri olan, vakit geçirmelik..
  • şuanda kanal d'de vizyonda olan başrollerinde aaron eckhart ve jennifer aniston'ın rol aldığı 2009 yapımı bir romantik komedi filmi.
  • hayatımda izlediğim en sıkıcı filmlerden. komedi katmak için papağan filan eklemişler. hikaye güzel, ama film başarısız. ki jennifer aniston'ın filmlerini beğenirimm genelde.
  • romantik komedi gibi duran ama kandıran film. diyalogları, ayrıntıları, bütünü güzel aslında. ancak "çok gülücez lan" şeklindeki büyük beklentilere girmemek lazım. öyle boş bi zamanınızda oturup izleyin işte.
  • bu dandik ötesi romantik komedide explosions in the sky çalıyor. şaka değil gerçek. your hand in minela adamı dumur eden film.
  • imdb sayfasında genre olarak romance ve drama yazan ama comedy yazmayan film. yani bu ne demek: film zaten ben romantik komediyim gibi bir iddiada bulunmamış.
    nedendir ki romantik komedi diye bir tanımlama türkçeye geçti diye, herkesin romance gördüğü her yerde romantik komedi beklemesi gibi bir durum mevcut. lakin kidir ki film, ben komediyim dememiş en baştan. öyle bir iddiası olmadığına da göre, "komedi değil ki bu film" diye eleştirmenin alemi yoktur.
    gelgelelim ki, ben de romantik komedi beklentisiyle izlemeye başladım. yani jennifer aniston oynuyor, afişi tam bir romantik komedi beklentisi yaratan bir afiş ve filmin adı "love happens" arkadaş, gel de romantik komedi beklentisine girme. o yüzdendir ki beklentimi karşılamadığı için ben de izledikçe sıkıldım. ama bitirdim en azından bir yerlere bağlıyor.
  • yazılanlara çok takılmadan izlenmesi gereken keyifli bir film. sevgili ile rahatlıkla başbaşa seyredilebilir. oskarlık değil belki ama kötülendiği kadar da değil.

üstelik içerisinde istanbul da geçiyor!
  • çok kötü bir film. güya romantik komedi. ne romantik ne komedi. vakit kaybından başka bişey değil. sakın izlemeyin.
hesabın var mı? giriş yap