şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kısa ismi ribamar olan, pyramids fc'nin geçen ay atletico paranaense'den transfer edip uhud el medine'ye kiraladığı 21 yaşındaki brezilyalı forvet. adriano'yu andıran stile sahip; güçlü, cesur ve pozitif oynuyor. daha çok takım oyununa katkısı ve arkadaşlarına nefes aldırmasıyla dikkat çekiyor, geleceğin forvet modeline (bkz: #69215114) çok yakın bir tarzı var.

    daha bu yaşta arap ülkelerine gitmesi iyi işaret olmasa da kısa sürede avrupaya gelmesi halinde yeniden üst düzey futbola geçiş yapma ihtimalini kazanabilir. skorer olmadığı için 2 veya 3 forvet oynayan takımlarda kendisini daha çok gösterir. ligimizdeki takımların alıp kısa sürede iyi bonservislere satabileceği cinsten.
  • yaşadığı kısa ve anlamsız 1860 münchen tecrübesinden sonra, avrupa macerasına bir süreliğine ara vermiştir. vitor pareira ve kulüp sahibi arapların el birliğiyle sıçıp batırdığı ve takımı 3.bundesliga'ya düşürdüğü sezonun bir bölümünde, 1860 münchen kadrosunda yer alıyordu. toplam 90 dakika oynamış mıdır, emin değilim.

    başlığın ilk entrysinde belirtildiği üzere, iyi bir tekniği olan ve potansiyelli bir topçu. mutlaka avrupa'ya geri dönecektir.