• shape of my heart sample'ı ancak bu kadar kötü kullanılabilirdi.
    bu kadar güzel müziği nasıl böyle bok ettiniz abi? şu altyapıyı bu derece kötü kullanmak bir başarıdır. bir çaba gerektirir.
  • juice wrld’ün bok gibi sesine kurban giden şarkı. yoksa fikir fena değil.
  • son 1 aydır falan bayağı bayağı dinlediğim juice wrld şarkısı. hani sözlerini başından sonuna kadar ezberleyip eşlik ediyorum o derece.
    şarkının shape of my heart sample’ı olması rezalet tabii ki çünkü üzerine yazılmış çağatay akman sözleri şarkıyı bir ergen şarkısından öteye taşımıyor.
    hayır sözleri cidden çok komik
    “who knew evil girls had the prettiest face?”
    “you were my everything thoughts of a wedding ring”
    “you made my heart break” falan. b1 seviye ingilizce bilen biri de bu sözleri yazarmış ama beynim rezil şarkı çöplüğü olduğu için catchy falan sardı bir şekilde djsjdjdj

bu arada bbc radio 1’daki halsey coverı çok çok daha güzel. arkadaki leş beat olmadan sadece gitarla çok güzel yorumlamış.
  • sting'in önce "çok başarılı bir yorumlama" diye açıklama yapıp sonra telif davası açarak royalty gelirinin %85'ini tereyağından kıl çeker gibi aldığı juice wrld şarkısı. juice wrld kaybettiği %85'in ardından sakinliğini bozmayarak "lost millions made millions" demiştir.

benim anlamadığım şey ise bu kadar büyük bir şarkı çıkarırken neden önceden gidip sting'den sample için izin almadıkları.
  • shape of my heart sarkisinin altyapisini beat olarak kullanmis juice wrld ve ben gayet etkileyici buldum sarkiyi sozleriyle beraber. ben cok begendim telif vb pek umrumda degil
  • fuji kureta şarkısı.

i want to chew
    chew all these coca leaves
    so that it would soothe me
    and make me become amnesiac

felipe said we should kidnap him
    and make him chew these coca leaves

i go to colombia and chew these coca leaves
    soothing leaves making me become amnesiac
  • rahmetli bence gayet güzel kullanmış sample'ı.
    sözleri gayet basit ama güzel olan juice wrld şarkısı.

3-5 dinlemede akılda kalıyor, ayrıca bu adamın top 3 şarkısına girer.
hesabın var mı? giriş yap