• bugün hasbelkader dış macunlarıni gördüğüm ancak beyazlatmada etkili olup olmadığını merak ettiğim marka.bilen varsa yesillendirsin.
  • dolgunlaştırıcı spreyini denedim. üstteki arkadaşın dediklerine katılıyorum. bir anlık 20 li yaşlardaki görüntünüze geri dönüyorsunuz ama saçınızdan çıkartmak hayli güç. uygulama yaptığınız alan da sanki siyah sprey boya kullanılmışa yakın oluyor. hanımdan yedik tabi fırçayı.
    uyguladıktan sonra kurutmazsanız saçınıza kömür sürmüş gibi oluyor. sadece özel günlerde kullanılabilir. her gün kullanıma uygun olmadığını düşünüyorum. “lan ben saçlıyken nasıldım” hatırlatması için bulundurulabilir
  • müşterisiyle bağırarak konuşan bir müşteri temsilcisine sahip marka. whatsapp'ten sesli mesaj yollayarak iletişime geçmenin ne kadar kurumsal olduğuna falan girmiyorum dahi.
  • parfümlerinin hemen hepsi imitation olan marka.
  • tüy dökücü spreyi hakkında trendyol'da hakkında çok olumsuz geri dönüşlerin yer aldığı firma.
  • diş macunu gerçekten beyazlatan markadır. tadı pek hoşuma gitmedi lakin dişlerimi çiziyormuş gibi bir hisse de kapılmadım.
  • karbon tozu opalescence diş macunu ile birlikte sabah ve akşam kullanıldığında dişleri beyazlatıyor. tabi diş hekimine gitmişçesine beyaz olmuyor ama 3 tona kadar açıyor 3-4 günlük kullanımda bile. kahve ve soğuk çay tüketmeyi seven sigara içmeyen biri olarak bende işe yaradı. beyazlattıktan sonra beyazlığı korumak için de işe yarayacağını düşünüyorum.
  • (bkz: lesbian)
  • sık sık toplantılar yapan, alkış, şakşak, gaz toplantılar organize eden firma. aynı zamanda bu gecelerde sahne alması için çağırdıkları, şehir dışından gelen müzisyenlerin parasını ödemeyen şirket (yol parası dahil)
  • efendim geçenlerde kirpiklerime bakım olsun deyu aldığım serumu fos çıkan marka. bir tarafı rimel fırçası(kirpik) bir tarafı dudak parlatıcısına benzeyen aparatı (kaş) ve mavi olan rengi , kolay sürümü allengirli yapısı ile işe yarayacakmis hissi yaratsa da faidesi bulunmayan hede.
    boşuna para harcamayiniz fostur.
hesabın var mı? giriş yap