şükela:  tümü | bugün
  • sosyal medyada reklamı dönen, "saç dolgunlastirici" diye lanse edilmesine ragmen bildiğin duvar spreyi gibi kafa derisini boyayip ışık altinda deri parlamasini engellemeyen vasat ürün.

fiyatı şu an kargo dahil 66 tl.
    tavsiyem; çok meraklıysanız gidin duvar spreyi alın .
    hem cok daha ucuz , hem gramaj olarak daha fazla.

hatta belki daha da sağlıklı.
  • bugün hasbelkader dış macunlarıni gördüğüm ancak beyazlatmada etkili olup olmadığını merak ettiğim marka.bilen varsa yesillendirsin.
  • dolgunlaştırıcı saç spreyini kullandım dökülen kısımlar için.

ürün hakkında yorumlarım;

topicten daha etkili olduğunu söyleyebilirim. özel günler için düşünülebilir. ben düğünüm için kullanmayı düşünüyorum fakat terleyince akar mı diye içten içe korkuyordum. deneme amaçlı halı saha maçından önce saçıma uyguladım hiç akma olmadı. bir kere uygulamak yeterli, tüm gün kalıcılığı sürüyor. gece çıkartmak oldukça zordu, 6-7 kere saçımı yıkamışımdır anca çıktı diyebilirim.

zararı var mıdır bilemiyorum lakin ürün hoşuma gitti. şimdi firmadan mavi serum sipariş ettim, unutmazsam sonuçları yazarım. unutursam yeşillendirebilirsiniz.
  • dolgunlaştırıcı spreyini denedim. üstteki arkadaşın dediklerine katılıyorum. bir anlık 20 li yaşlardaki görüntünüze geri dönüyorsunuz ama saçınızdan çıkartmak hayli güç. uygulama yaptığınız alan da sanki siyah sprey boya kullanılmışa yakın oluyor. hanımdan yedik tabi fırçayı.
    uyguladıktan sonra kurutmazsanız saçınıza kömür sürmüş gibi oluyor. sadece özel günlerde kullanılabilir. her gün kullanıma uygun olmadığını düşünüyorum. “lan ben saçlıyken nasıldım” hatırlatması için bulundurulabilir