şükela:  tümü | bugün
 • kendisi vatan gazetesinde "trabzonspor" köşesini dolduran kişi.
 • (bkz: #31241416)
 • yeminli galatasaray düşmanı.

  galatasaray'la alakalı yorumlarını ciddiye almadan gülüp geçmek gerekir.
 • antipatikliğin dibine vuran, nedense konu galatasaray'a gelince olumsuz düşünceleri arka arkaya sıralayan, hiçbir halttan anlamayan taraflı futbol yorumcusu. bu işten para kazandığını görünce insan üzülüyor.
 • irite spor yorumcusu. futboldan anlamayan kalemşörler kendini konuşmasından belli ediyor. trt'de spor manşet programında çıkıyor ekrana.
 • kendilerine gönderilen bir facebook yorumunda eğer galatasaray'ı ve yönetimini eleştiren birşeyler varsa üzerine iki kelam daha laf edip süsleyen, ama eğer galatasaray'ı savunuyorsanız "tabi bu da bir yorumdur" tarzı (yav he he dermiş gibi) bir tavrı olan futbol yorumcusu. abicim tipine bakan bu adam için "ulan efendi bi adama benziyor,oturup bi dinleyeyim feyz alayım" der ama tam tersi günahkar oldum iki günde. *
 • trt 3'ün spor manşet programında yorumlar yapan kel abi.

  hakkında yazılan 7 entry'nin 6'sı, yorumlarını taraflı yaptığı, galatasaray'a antipati beslediği yönünde. her gün izlemiyorum ama denk geldiğim kadarıyla bu teze katıldığımı belirteyim bir fenerbahçeli olarak. neyse bu kısımdan bahsedilmiş zaten yeteri olarak. ben kendi sıkıntımdan bahsedeyim.

  bu kel abi, yorumlarıyla beni yoruyor. uzun ve bol bağlaçlı cümleler kullanmaya bayılıyor. bazen cümlenin başını unutup "ve, ve ya, da, de" bağlaçlarıyla o kadar çok cümleyi birbirine bağlıyor ki arada programa reklam giriyor, reklam dönüşü kel abi hala konuşuyor. konuşma tekniği kesinlikle yanlış. daha basit cümlelerle daha etkili konuşmayı öğrenmesi lazım.

  ikinci bir nokta da, bu kel abinin futbol bilgisini seyirciyle paylaşmaması. trt 3'te her gün yorumculuk yaptığına göre bizlerden daha fazla şey biliyordur diye kabul ediyorum ama hiçbir şey göremiyorum. tuhaf yorumlar yapıyor. dalga geçer gibi. kendisiyle.

  sunucu: aziz yıldırım, tüm branşlardan şampiyonluk beklediğini söylemiş.
  kel abi: ee başkan o.. ister
  .............
  sunucu: adnan polat, bu röportajında ünal aysal'ı bir hayli sert eleştirmiş.
  kel abi: ee bazen eski yöneticiler bu tip çıkışlar yapıyor.
  .............
  sunucu: seyircimizden gelen bir mesaj var; juventus maçının sonucu sizce ne olur diyor.
  kel abi: eheh, maç oynansın görelim bakalım :))))))))

  bu program ve bu abi hakkında neden bu kadar detaylı bir entry yazdığımı da anlamadım ama kalsın burda bir yerde.
 • https://www.youtube.com/watch?v=gn5mwemlfni

  şu pozisyonda hakemin düdüğü donk'un elindeki topla diğer topu vurmasından önce çaldığını iddia eden işitme ve görme engelli, devletin kanalında görev yapan spor yazarıdır.
 • sadece galatasaray'a değil beşiktaş ve trabzonspor'a karşı da dalga geçer gibi yorumlar yapan adam. beşiktaş ve ronaldinho haberlerini hiçbir zaman ciddiye almadı ama şimdi ciddi ciddi böyle bir olay var. transfer gerçekleşir gerçekleşmez belli olmaz ama öyle ya da böyle bjk resmi olarak istediğini belirtti bu adamı.

  yine birkaç gün önce trabzonspor cardozo ile ilgileniyor haberi vardı. bu abimiz haberi görür görmez geçelim bu haberi diyerek konuşmaya bile tenezzül etmedi. en saçma haberleri bile ciddiye alıp yorum yapan bu abimiz niye bu konuda yorum yapmadı ? çünkü koca yaz fenerbahçe'nin peşinde koşup da alamadığı adamı trabzonspor nasıl alacak diye düşünüyor büyük ihtimalle. kendisine hatırlatmak isterim ki trabzonspor'da malouda ve boateng gibi cardozo'dan çok daha kariyerli 2 adam forma giyiyor pekala cardozo da gelebilir abiciğim.

  trt gibi tarafsız olması gereken bir kanalda bu derece insanın sinirini bozan, taraflı yorum yapan adamın ne işi var onu bilmiyorum.
 • iki cümlesinden birini tırnak içinde söyler.