• avatar the last airbender tam olarak rezil etmiş denemez bence. biraz rezil etmiş demek daha yerinde olur. en azından ben daha rezil olmuş eserleri falan hatırlıyorum. bununki ise idare edilebilir düzeyde rezil olmuş kısacası.

not: mesaj geldi "örnek ver" diye; veriyorum, asıl rezaleti görün... (bkz: dragon ball evolution)
  • www. night shyamalan'in mobil versiyonu.
  • hali hazırda yapılmış muhteşem bir çalışma varken* 'dur ben bunun içine nasıl sıçabilirim' diye düşünüp milyonlarca airbender fanatiğini delirtmiş yönetmen.
    hayır bizi sevmiyorsun ama anneni düşün be adam!!!
  • sessizce yanına sokulup, kulağına, neden böyle şeyler yapıyorsun ha, diye fısıldamayı düşünüyorum en kısa zamanda.
  • çok sesli bir şekilde yanına sokulup korkutmak istediğim.
  • lady in the water, the village, unbreakable, the sixth sense, signs gibi oldukça güzel filmleri vardır. böyle filmler çekecekse kalsın bence gitmesin bir yere. çektiği kötü şeylerin parası cebimden çıkmıyor ya amına koyim.
  • avatardan sonra emeklilik vaktinin geçtiğini anladım.
  • sinemaya en azindan biraz ara vermesi gereken yönetmen. film çekerse de böyle zaten hayranı çok olan deli gibi sinema versiyonu beklenen kahramanların filmlerini çekmesin. çekmesin ki biz de "ya şayalaman mı şabalak mı ne çekmiş ama x için gidilir." deyip zamanımızdan ve paramızdan olmayalım. orijinal fikirlerle gelsin rahat rahat gitmeyelim filmlerine.
  • zack snyder'la popüler olan "eleman slow motion bir şekilde ileri doğru figüran biçerekten koşsun ben de arada zoom in-zoom out takılayım" şeklindeki enstantaneyi the last airbender'da kullanmaktan hiç çekinmeyen "vizyon sahibi yönetmen"...

leo nire aang nire be ey şayalaman?
hesabın var mı? giriş yap