45 entry daha
  • şu an ntv' de türkiye' de internet' in geleceğinin tartışıldığı programda en aklıbaşında konuşan, en doğru tespitleri yapan ve bu konuda hükümetin sansür düşüncesini realize etmek istediğini açık açık söyleyen... takdir ettim.

özellikle başbakan' ın bilgisizliğini ve asıl amacını çok net ifade etmesini iyice takdir ettim.
  • bu işleri en iyi bilenlerden olmasından çok, bunları en iyi anlatandır benim gözümde.
  • ekşi sözlük için, dolayısıyla kendileri için linç çığlıkları atanlar kanal kanal dolaşırken hiç garipsemeyenler tarafından garipseniyor. tt olmuş, komik ve saçma şekilde yargıya taşınmakta olan bir konunun tarafını tabi ki programa alacak. kendisine çelme takılırsa tabi ki tepki verecek. her şeyi geçtim, hepinizden daha cesur en azından. kırk yıllık dostu(muz) aylin aslım ve akla zarar tayfasını karşısına almaya cesaret etmiştir kendi doğru bildiğini yapmak adına. bu yüzden candır. en azından bir çoğunuzdan daha cesurdur, seri eksi oy almaktan, karmasının düşmesinden korkan, bu yüzden genel sözlük akışının dışına çıkan entry bile yazamayan sürüyle yazar var.
  • adam bildiğin koynunda timsah besliyor, kanal kanal da gezdiriyor, o ne lan? rtük ceza kesecek reklam nedeniyle.
  • trt'nin tüm kanallarında, bütün süreç boyunca gezi olaylarına ilişkin yapılmış olan tek objektif yayınını yaptı. polis şiddetini trt haber'de, canlı yayında, hiç kıvırmadan, çok net ifadelerle eleştirdi. belki de hiçbirimizin ulaşamayacağı bir kitleye, muhtemelen hiç duymadıkları şeyleri anlattı, anlatılmasına vesile oldu. hiç beklemiyordum ama trt serdar'la devam etseydi gerçekten takdir edecektim trt'yi.
  • haksız yere gözaltına alınan çok insan var ama her gün yazıştığım, sürekli görüştüğüm, hayat görüşünü bildiğim, kefil olabileceğim bir arkadaşımın kısa süre de olsa özgürlüğünden mahrum kalması ve bunları fetö soruşturması kapsamında yaşaması gerçekten inanılmaz sarsıcı oluyormuş. mesleki alışkanlıklar sayesinde böyle durumlarda gayet soğukkanlı oluruz ama soğukkanlılığımı korumakta zorlandığımı söylemeliyim. neyse ki kısa sürede ve makul şekilde sonuçlandı bu tatsız gelişme. geçmiş olsun.

https://www.mserdark.com/…iklama-binlerce-tesekkur/
1278 entry daha
hesabın var mı? giriş yap