• google'a direk "x try to usd" yazılarak çözülebilecek problem.

bilaller için açıklama: burada x aldığınız maaş oluyor.
  • bence üstteki entry sahibi insanları bilaller için açıklama diye küçük göreceğine yukarıdaki ironiyi anlamadığı için kendini küçük görmeli.
  • bence üstteki entry'nin sahibi kendi üstündeki entrinin sahibinin de ironi yaptığını anlamadığı için damdan atlamalı. kendisi bilal olabilir.
  • @3 @2'yi kusturmuş
    (bkz: kusturmalı boşnak saksosu)
  • 2 yil once norwecli bir hatunla marmariste tanismistim. kiz guzel bakimli sporunu yapan fit renkli gozlu her tarafinda dovme olan cok tatli sempatik bir kizdi. iskandinav ırkı olan güzel bir kadinla tanismanin keyfi paha bicilemez. sonra skype uzerinden bir kac ay sohbet etmistim. bir gun konu dondu dolasti maaslara gelmisti. :( neyse ben hesapladim o zaman ki kurla maaasi dolara cevirip ustune ekstra calisma saatini ekledim
    500 +100 = 600 gibi dolar ediyordu ve calistigim surem = 250 ile 300 saat aylik.
    onun maasi yaklasik 3500 bin dolar arasi maasi vardi . ustelik calisma suresi 140 saat sadace..
    simdi kur ile kuran nimet capsin 400 dolar bile etmiyor :(
    kiz benim is maasi ve calisma saatimi gorunce siktiri cekti. :) saka lan.
    yine devam ettik konusmaya. sonra zamanla bitti arkadasligimiz.
    norvec insani soguktur evet sempatik degildi. ama bana sempatik geliyordu. cunku oyle olmasini istiyordum. :)
    1 defa yapanci kizla konustum aradaki farki pardon ucurumu anladim :))
hesabın var mı? giriş yap