• mac için sistem temizliği hede hödö yapma programı. trial version'unu kurup kaldırırsanız sistemizde çok güzel bir malware bırakmaktadır. hiç tavsiye etmiyorum...

https://sites.google.com/site/zeobitmalware/

adresinden nasıl temizleyebileceğinizi görebilirsiniz.
  • keeper ingilizcede ayni zamanda "baglanma fobisi olan kisileri bile elinde tutacak kadar alimli ve karakterli" anlamina gelir. valla, atmiyorum. mackeeper'i gorunce insanin aklina ister istemez mcdreamy, yani (bkz: derek shepherd) geliyor. ya da iyice devreler yandi benim
  • (bkz: cleanmymac)
  • eğer ad block falan kullanmıyorsanız, mac os x üzerinden internette gezinip de, bu aralar reklamlarını görmemeniz pek mümkün olmayan spammer program. malware bıraktığı da söyleniyor, zaten bu derece spamci adamlardan çıkan bi programa güven olmaz demiştim kendi kendime yanılmamışım, uzak durmakta fayda var.
  • kesinlikle kullanilmamasi gereken program. soyle ki:

cevremdeki grafiker arkadaslarim* mac kullanmakta* ve futursuzca harddisklerinde bos yer birakmamaktalar. "your disk is almost full" uyarisini goren bu dostlar kiyamadiklari dosyalari yedekleyip silmek yerine bunu indiriyor.

yapmayin, yuklemeyin. virus desen degil, degisik bir yapiskan bu program.
  • demosu bittiği andan itibaren acı gerçeklerle karşılaştığınız hayat sizleri bekliyor olacak ha birde indirime girmişler 38 dolar dan kapı açıyorlar ben bekliyeceğim daha fazla indirim olurmu olur.
  • zırt pırt açılıp her tarafta karşıma çıkan tanıtım videosundaki "on this page you can download mackeeper..." diye lafa giren kırmızı tshirtlü sakallı pezevengi ellerimle gebertme isteği uyandıran yapışkan, yüzsüz, yalaka, kımıl zararlısı program.
  • bugünden itibaren karşıma çıkan her yerde reklamına tıklayarak para kaybettirmeye karar verdiğim sürtük program. herkes tıklasa ama kimse programı satınalmasa kendiliğinden kaybolup gidecektir diye umuyorum.
  • safari kullanmayı işkence haline getiren rezillik. her yerden fırlıyor adi şey.
  • 4.5 senedir macintosh kullanan birisi olarak ne işe yaradığını hala çözemediğim bir program. sistem dosyalarını falan siliyor mu merakta etmiyor değilim hani.
hesabın var mı? giriş yap