• herkesin dikkat etmesi gereken şüpheli site. satın alınan ürünü göndermeyen, insanları mağdur eden bir firma. ne telefon, ne e-posta hiçbir şekilde kendilerine ulaşmak mümkün değil. ilk kez sipariş verenlerin paralarıyla geçinen karakter ve haysiyet fukaraları tarafından yönetiliyor.
  • stoklarında görünen kitabı sipariş verdim...

5. gün arayıp; "perşembe öğlen verdiğim siparişi, hanidir, 3 günde kargo yapıyordunuz?" diye sordum...

7. gün aradılar.

"siparişini verdiğiniz kitaptan 2 tane var ama, deforme var kapakta, gerisi sağlam. bunlardan göndersek olur mu?" dediler...

"bence olmaz. sizce olur mu?" diye sordum.

"siz kabul ediyorsanız, olur" dediler, pişkin pişkin...

"kabul etmiyorum. demek ki, olmuyormuş. olmayacakmış bir şeyi ısrar etmeyin" dedim..

öyleyse, 3 gün sonra gelecek yenisi. ama garanti olsun diye ben size 4 gün sonra diyorum. gelir gelmez, kargoya vereceğiz, dediler.

4 gün sonrası dediği de, 2 gün öncesiydi. yani ki, 6 gün geçmiş...

1-3 (bir üç) gün arası kargoda diyen maksimum kitap, gerçekte 13. (onüçüncü) güne geldiğinde bile halen aramazsa, allah belanı versin tüzel kişiliğinin, derim...

kandırıkçı alçaklar...!

firma itiraz ederse, 48xxxx sipariş kodundaki, tek başına psikolopatoloji - anormal kitaplarını sipariş vermiş, bahsedilen tarihler aralığında, başka biri olmayacağından istanbul florya adresindeki alıcı kim ise, o alıcı ben olduğumdan, bana ulaşabilirler....

püfffffffffffff...
  • iki defa alışveriş yaptım ikisi de beklemediğim kadar hızlı geldi. bu yönüyle mükemmel olan site.
    internet alışverişlerinin hızlı ya da yavaş gelmesinin nedeni büyük ölçüde ilçenizde bulunan kargo şirketiyle alakalı olsa da adamlar ellerinden çabucak çıkarıyor kargoyu. takdir ediyorum. ayrıca ikinci siparişimde "kişiye özel" yazılı bir zarfın içinden güzel hediyeler çıktı. gerçekten takdir ediyorum.
  • güvenilir siteler var ike neden bu antin kuntin sitelere gidiyosunuz. idefix ve kitapyurdu tercih edin
  • yeni bir yazar.
  • pişman olma garantili bir site.1-3 gün arası kargoya verilir yazmasına rağmen 1 haftadır bekliyorum.
  • 4 tane puzzle aldım bir ayda gönderdiler onu da 2 puzzle olarak gönderdiler telefonla ulaşmak mümkün değil iletişim panelinden yazdığınızda da geri dönmüyorlar tüketici haklarına şikayet edeceğim ne ürünü gönderiyorlar ne de paranızı geri veriyorlar rezalet bir site.
  • 1-3 iş günü içinde kargoya verilir demesine rağmen 10 gündür hiç bir hareket yok. arayınca ulaşamıyoruz maillere cevap yok.

paramızı gasp eden site. almayın pişman olursunuz.
  • telefonda bekleme sıranız yaklaşık 40 dakika hele bilmem önünüzde de 19 kişi var dediler. bunda kesin ibnelik var dedim, açtım oyunu telefonu yanıma koydum inadına bekledim. arada bir sıra sırayı bir bir azaltıyorlar, süreyi düşürüyorlardı, ta ki 2 kişi kalıncaya kadar. önümde iki kişi kaldığında tahmini bekleme sırası 4 dakika idi. bu 4 dakikadan sonra bir 25 dakika daha bekledim o iki kişi bitmedi. önümde iki kişi kaldığında süreç şöyle işledi: o tahmini bekleme süresi de 4'den 7'ye, 7'den 9'a en son da 20'ye doğru gidiyordu ama sıra hep 2'de takılıydı. daha uğraşmayıp bıraktım. stoklarında olmayan kitapları var gibi gösterip size önce 10 gün kargo bekletiyorlar sonra da bir hafta para iadesi ile uğraşıyorsunuz. kaybettiğiniz zamana yazık olur.
  • kendi stoklarından bihaber -veya google aramalarında üstte çıkabilmek adına stoklarında varmış gibi gösteren- bir internet sitesi.siparişiniz kargoya verilmiştir deyip , kargo numarası vermemelerinden şüphelenip aradım.sipariş verdiğim iki kitabın ellerinde olmadığını o iki kitabı çıkarıp, diğerlerini kargoya verebileceklerini söylediler.ben de siparişin tamamını iptal etmek istediğimi söyledim. karttan çektikleri parayı da 7-14 iş günü içerisinde iade edeceklerini belirttiler.ama açıkçası bundan da şüpheliyim.şimdilik beklemedeyim.en iyi ihtimalle stok problemleri olan internet sitesi diyebilirim.paramı iade etmedikleri takdirde daha renkli tanımlar yapmayı da bir borç bileceğim. *
    edit: paramı iade ettiler.yalnız ben kendilerine pek güvenemediğim için bu süre zarfında bir miktar şoparlık yapmış olabilirim.onlar da yeter ki sus diye iademi yapmış da olabilirler. * ama telefonda müşteri hizmetlerine bağlanmak cidden zulüm ve bu sinir bozuyor.iletişim bölümünden mail atarak daha kolay irtibat kurabilirsiniz.o derece bekletiyorlar insanı.
hesabın var mı? giriş yap