• kimin ne yaptığına karışmak pek huyum değildir ama paranın ekseriyetle şu kesimde toplanmış olmasına fena canım sıkılıyor.

çevremde gözlemlediğim kadarıyla bunların dişi versiyonları altın almak, varak yaptırmak, çocuğuna sikim sokum kutlama planlamak, helal içerikli instagram butiği açmak; erkekleri de karıdan gizli seküler karı ayıklamaya çalışmaktan başka hobi edinememişler.

ülkenin kalitesizleştiğini zengininden anlarsın. mevcut siyasi erk'den önce, köyüne gelen arabanın arkasından koşan yada mahallede apartmanın önünde çekirdek çitleyip beyinin işten gelmesini bekleyen tiplerdi bunlar ya.
  • göz kanatan cinstendir.

*gösteriş check
    *görgüsüzlük check
    *israf check
    *kulak kanatan müzik check
    *güneş gözlüğü check
    *türban check
    *bizim vergilerimiz check

https://twitter.com/…tatus/1278218033408999424?s=19
  • greyfurta limon çamı dalı saplamışlar. allahım sen sabır ver.
  • insanın önce gözü doymalı. bunların gözleri aç, doyacak gibi de durmuyor.
  • başta yavaş çekimde geliyorlar sandım. rüzgarda ahenkle dans ediyorlarmış.
  • bir kahvaltı sofrasına bakıp midemin bulanacağı kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi, teşekkürler hayrunnisa sıddık rümeysa eymen'in annesi.
  • cafede garsonlar dururken neden kendilerine servis yaptıklarını anlayamadığım kadınların kahvaltı sofrasıdır.

video çekmek için cafede garson gibi hizmet ederek gösteriş yapmak on numara hareket gerçekten.
  • dünya sadece size ait değil. bu ülke de. kibir en büyük günahtır. bu ülke özgür bir ülkedir. o insanlar da bizim soydaşımız. aynı dili konuşuyoruz. gayet estetik temiz bir video paylaşımıdır. temiz kamera hareketleri vardır. gereksiz yere uzun değildir. anlatılmak isteneni kısa yoldan anlatmıştır. masa da adeta bir sanat eseri, paylaşmaya değer bir andır/görseldir. iğrenç nusret vidyoları yerine böyle şeyler görmeyi yeğlerim.

not: bölücülük yapmayın. kardeşine kardeşlik yapmayan başkasına patron der!

not2: uzun yıllardır, en net hatırladığım kadarıyla 2008-2009'lu yıllardan beri hristiyanım. ama asla sizin gibi vatandaşımıza, soydaşımıza, kardeşlerimize, dini tercih ve ritüelleri yüzünden hakarette bulunmadım, ayrımcılık, bölücülük yapmadım. en yakın çevreme bile misyonerlik yapmadım. din çok hassas bir konudur. dikkat edin. islam inansanız da inanmasanızda bu ülkenin tek ve yegane çimentesudur. bizi biz yapan bu örf bu gelenektir.küreselcilerin değirmenine su taşıyan, ülkeyi yangın yerine, cehenneme çevirecek ergen maşalar olmayın.
  • çok acı ya ülkede gelir dağılımı o kadar saçma ki ..
hesabın var mı? giriş yap