• işlerin dünya'ya çakma atarlar yapmakla, sağa sola sallamakla değil, hizmet ile, icraat ile yürüdüğünün ispatıdır. diğer ülkeleri kıskandıracaksan da öyle değil böyle kıskandırırsın işte. ha tabi kıskanırlar mı orası ayrı mesele ki umrumda da değil.

her aklı başında insanın yapacağı gibi takdir ve tebrik ederim başgan...
  • şaşırmayandır.

tebrikler güzel insan.
  • bu adamı pamuklara sarın, yaşlanmasını filan geciktirin, bişeyler yapın a.koduklarım.
  • ödülü veren kuruluşun merkez binasının yan tarafında bir park var. o parkın görevlisi 64 yaşında bir amca. bu amcanın oturduğu evin üst katında yasayan kadının annesi yahudi. görün kimler kimlerle iş tutuyor. uyan türkiyem.

başkoymuşuuum türkiyemiin yooolunaaaa
  • aslında world mayor capital ödülünü kazanmıştır. neye göre değerlendirme yapıldığını göremedim ama adaylığı sanırım halk belirliyor. diğer kazananlar tam liste için link.
  • ben bu adamın çomarıyım kardeşim. kim ne derse desin artık ben çomar olmak istiyorum. ankarada bozuk yol görünce hala melih gökçek'e sövüyorum. tüm güzellikler mansur padişahıma ait. seviyorum ulan götünün de kılıyım işte
  • bir insanın niyeti iyi olunca,

elindeki kaynakları yetki ve sorumluluğu doğrultusunda sadece iyiye doğruya aktarınca,

ideolojik saplantıları ve gizli ajandaları ayıplı çıkar ilişkileri olmayınca,

şahşı adına helal maaşı dışında bir beklentisi olmayınca,

olabiliyor demek ki bazı şeyler.
  • çok mutlu oldum, gurur duydum ve hiç şaşırmadım.
    teşekkürler mansur yavaş, varolun.sizin gibi dürüst, namuslu, çalışkan, koltuğunu ve çevresindeki kitleyi korumayı ve kayırmayı değil halka hizmeti şiar edinmiş vatansever siyasilere çok ihtiyacı var bu ülkenin.
    dilerim örnek olsun, başkentimize öyle yakışıyorsunuz ki umarım yolunuz diğerlerine, türkiye’ye ışık olsun.umarım gelecekte sizi cumhurbaşkanı olarak görebiliriz.çalıştığınız ve çalışmayı seçeceğiniz insanların da sizi örnek alan namuslu vatansever insanlar olacağından şüphem yok.
  • mustafa kemal atatürk isminin sürekli kullanılmasından rahatsızım, oto boka araya sıkıştırıyorlar. gerekli olduğu zaman söylenir sürekli ardarda kullanılırsa olmaz.

şuanki iktidarda sürekli olarak her şeyde dini öne sürüyor bunada karşıyım. hacı hoca dinlemek istersem gider camide dinlerim.

not: atatürk'ü sevmiyor değilim sadece gereksiz yere adının birden fazla yerde geçmesinden şikayetçiyim.
  • guzel seyler de oluyor.
    tebrik ederim baskanim.
hesabın var mı? giriş yap