• rtenin kasaba başkanı dediği adam dünya belediye başkanı seçildi.
    rte gene kandırıldı.
  • world mayor yarışmasının ilk aşamasında bizim ülkemizden de birini görmek o kadar duygulandırmıştı ki.. şimdi birinciliğini görüyoruz duygularımı ifade etmeye kelimelerin yeteceğini sanmıyorum. bu gururu bize yaşattığın için teşekkürler mansur başkan
  • "yakışır başkanıma" değim ödül.
  • mansur yavaş ciğerlerini sökeceksin! yakışır başkana… tebrikler!

dipnot: seni başkan yapmazsa bu millet daha da ağlamasın…
  • bir insanın niyeti iyi olunca,

elindeki kaynakları yetki ve sorumluluğu doğrultusunda sadece iyiye doğruya aktarınca,

ideolojik saplantıları ve gizli ajandaları ayıplı çıkar ilişkileri olmayınca,

şahşı adına helal maaşı dışında bir beklentisi olmayınca,

olabiliyor demek ki bazı şeyler.
  • işlerin dünya'ya çakma atarlar yapmakla, sağa sola sallamakla değil, hizmet ile, icraat ile yürüdüğünün ispatıdır. diğer ülkeleri kıskandıracaksan da öyle değil böyle kıskandırırsın işte. ha tabi kıskanırlar mı orası ayrı mesele ki umrumda da değil.

her aklı başında insanın yapacağı gibi takdir ve tebrik ederim başgan...
  • başkanım umarım bir gün world president ödülü de alırsınız. bu ülkenin buna ihtiyacı var.
  • ödülü veren kuruluşun merkez binasının yan tarafında bir park var. o parkın görevlisi 64 yaşında bir amca. bu amcanın oturduğu evin üst katında yasayan kadının annesi yahudi. görün kimler kimlerle iş tutuyor. uyan türkiyem.

başkoymuşuuum türkiyemiin yooolunaaaa
  • yine duygulandım. bu adamla ilgili ne haber görsem duygulanıyorum arkadaş. helal olsun.
  • hakettiği ödül...ankara'da yaşayan bir insan olarak sizinle gurur duyuyoruz sevgili başkanımız. görsel
hesabın var mı? giriş yap