18 entry daha
  • bugun haberdar oldugum uygulama. yurtdisi seyahatlarde telefonlarina data plani almayanlar icin, alsaniz dahi kapsama alani disina ciktiginizda can kurtarici gibi duruyor. ileride kullaninca ayrica yorumu editlerim ama internetten gordugum yorumlar gayet basarili. deneme amacli evden isyerine rota ciz dedim, kullanmayi tercih etmedigim ama en kisa mesafedeki rotayi verdi; baska alternatif de gostermiyor. burayi kullanmamamim sebebi cok fazla isik oldugundan yavas olmasi. yine de hic bilmediginiz bir yerdeyseniz en kotu rota kaybolmaktan iyidir.
  • internet olmadan da kullanabileceğiniz mobil harita uygulaması.

internet olmadan gps’i çalıştırıp konumunuzu öğrenebiliyorsunuz. fakat bulunduğunuz yerin öncesinde harita bilgisini indirmeniz lazım.
    özellikle doğa yürüyüşü, kamp yapanlar, seyahat edecek kişilerin işine yarayacak bir uygulama. unutmayın gideceğiniz lokasyonun harita bilgisini daha önceden indirmeniz gerekiyor.
  • zamanında venedik’in dar sokaklarını aştırıp beni santa lucia’ya ulaştıran güzel uygulama.
  • muhteşem bir uygulama. bir spotify iki de maps.me

internet olmadan google maps gibi kullaniliyor. fakat gideceginiz ulke ya da sehrin haritasini onceden indirmeniz gerekiyor. biraz daha gelistirilmesi gerekiyor. cok eksigi oldugunu da fark etmistim kullanirken. fakat kesinlikle elde bir sey olmayinca imdada yetisiyor.
17 entry daha
hesabın var mı? giriş yap