şükela:  tümü | bugün
 • 1 temmuz 2016'dan itibaren real madrid castilla'dan real madrid'e geçecek 1993 doğumlu forvet.

  detaylar
 • 8 milyon euro'ya olympique lyonnais'a transfer olan top tepici. real madrid, sonraki satışından yüzde 40 pay alacakmış.

  http://www.sporx.com/…-transfer-etti-sxhbq637587sxq
  https://twitter.com/…rkez/status/880826250834702337
 • ilk maçında strasbourg ağlarına 2 gol bırakmış santrafor. bu dana sanırım fransa liginde kendini bulacak. evet.
 • real madrid'i çok yakından takip ederim, castilla ve juvenil takımlarına kadar oyuncuları takip ediyorum, dominik cumhuriyetinden mariano, 24-25 yaşında ama castilla'da ve geçen yıl real madrid a kadrosunda, yıllardır parlamayı bekleyen bir elmas gibi, realin yüksek profilli hücum hattında sıkılmış limon muamelesi gören bir oyuncuydu. şimdilerde real'de yedek hücumcu yok, geçen yıl wolfsburg'da doğru dürüst ilk 11 şansı bulamamış borja mayoral a takıma geri döndü ama mariano kendisinden çok daha kalifiye bir oyuncudur.

  bana arkadaşlar sorardı, beşiktaş'a kim gelse sence, fener'e kim gelse falan diye ben hep derdim keşke mariano'yu transfer etseler. hem aç bir oyuncu, kendini gösterme hevesinde, hem hızlı hem teknik, girişken, bitirici. lyon 8 milyon verdi aldı, onlar bilmiyor mu ismi olan asiti kaçmış yıldızlar getirmeyi? adamların scout ekibi işi biliyor, bizim gibi 33'lük dünya yıldızlarına servet dökmüyorlar.
 • lyon kariyerine iki maçta üç golle süper bir başlangıç yapmış futbolcu. lyon bu arkadaşı birkaç sene sonra muhtemelen aldığının beş altı katına satacaktır.

  lyon'un bu transfer için reale ödediği para ile galatasaray'ın ndiaye için osmanlıspor'a ödediği paranın aynı olması kulüplerimizin nasıl yönetildiğine dair acı bir ayrıntıdır.
 • belhanda ile aynı maliyetli olan oyuncu.