• gerizekalı bir basketbol israfı daha. mental halleri herhangi bir contenderda hiçbir şekilde tutunamayacağının ispatı bu herifin. kardeşini takasladılar diye yaz boyu phoenixi birbirine kattı, sezon içinde de takım maç kazanmasın diye elinden geleni yapıyor. son maçta sağlıklı olmasına rağmen hornacek kenarda oturttu ve istediği takasa bi adım daha yaklaştı. işin ilginci sorunlu denyo yuvası houston herifle ilgilenenlerin başını çekiyor. bir çeşit sosyal deney aslında rockets, sportif başarı amacı gütmeyen bir kontrollü deney laboratuvarı. denyoları sabit tutarak başka denyolar eklendiğinde olabilecekleri ölçüyorlar.
  • su katılmamış bir it. twitter'da bir de "ben arkası dönük bir adama vurmam" diye ucuz kahramanlık taslamaya kalkmış. buyrun. jokic reyiz bu puşta hak ettiğinden daha bile azını yaptı. özellikle olası bir diz sakatlığından çok ucuz dönüldü. buna rağmen bu it ve çete arkadaşları üste çıkmaya çalışıyor. ulan jokic tek başına sizin en hırtınızı parçalar, kardeşleri de işin içine fiziki olarak dahil olursa girecek delik bulamazsınız. bunlar ne biçim insanlar anlamıyorum ya.

shaq ve charles barkley'nin dediği gibi, o faulü yaptıysan karşılığını almayı da göze aldın demektir ve buna rağmen arkanı dönemezsin. dönersen de adamı yere sererler böyle.
  • böyle çirkef basketbolcu bozuntuları şımarmaya devam ettikçe, nba'de sayısı her sene artan balkan çocuklarının dayağını daha çok yerler.

twitter'da da görüleceği üzere "bad boy" hayranı tayfa, jokic'in müdahalesinden sonra 2 gündür ağlayıp sızlanıyor. "ırkçılık mağduru" bir kısım kitle, sırpları aşağılayıp sövmekten çekinmiyor (oyunculara değil, sırplardan başlayarak tüm avrupalılara gider yapanlar var). ikiyüzlülüğün açığa çıktığı, ibretlik zamanları tecrübe ediyoruz* .
  • ekşi sözlüğün tartışmasız tek yürek olmasını sağlayan kişi. nice insanlar/olaylar bunu sağlayamadı. efsane bir "birlik olma katalizörü."
  • iyice bokunu çıkarmış artık resmen beni takas edin de kurtulayım diyor sanırım. hornacek'e havlu fırlattığı iddiaları ve o olayın arkası biraz halının altına süpürülmüştü ama sabahki warriors maçında da archie goodwin ile kavga etmiş. yollayın şunu marcus'un yanına çay çorba parasına oynasın amk. ben tümere küfür edicem reisin ses tonuyla ''phoenix'i satanı ben satarım abi'' diyorum şahsen.
  • marcus morris'in ikizidir. o da 2011 nba draftı'na girecek ve ikizi marcus'tan daha aşağıda seçilmesi bekleniyor. ikizinin aksine 4 numara pozisyonunda oynuyor ve 2.08 boyunda. son sezonunda 13 sayı 8 rebound ortalamaları yakaladı. istikrarlı olmasa da üçlük isabeti bulabiliyor. bu onun için avantaj olabilir.

2012 edit : evet istikrarlı şut sokamıyordu ncaa'de ama nba'de kendisinden daha fazla ilgi gören ikizini net bir şekilde solladı sezon başı itibariyle. marcus'un esamesi okunmuyor, markieff phoenix'te hakim warrick ile iyi bir ikili oluyor...
  • gün itibariyle nikola jokic tarafından amel defteri kapanmıştır. *
  • bir zamanlar jokic'e yaptığı puşt bir faulden sonra, jokic tarafından amele sümüğü gibi parkeye yapıştırılan, şımarık zenci iti.
    bu zenci takımımın alışkın olduğu pozitif ayrımcılık ve itlik, balkan adamına sökmez, kendi memleketinde ebenin amını tersten görürsün dalyarak...
  • jr smith v2.0
  • her pozisyonda en doğru kararı verecek olsa markieff morris olmaz,
    kontratı satın alınmaz,
    serbest kalıp lakers'ta minimum kontratla oynayamazdı.

eldeki herkesi anthony davis takasına verip piyasada alıcısı olmayan, serbest kalmış çer çöpü toplamanın bir maliyeti oluyor. markieff morris kararlar alması için alınmadı bu takıma*. tüm kararlar, aynı amerikan futbolundaki quarter back gibi tek bir oyuncu tarafından alınıyor.
hesabın var mı? giriş yap