şükela:  tümü | bugün
  • 4 şubatta yayınlanmış yeni bir marvel one-shot. serinin 5. videosu 13 dakikalık video, bir belgesel yapımcısının iron man 3 sonrası ünlü olan trevor slattery* ile hapishanede röportaj yapmasını konu alıyor.

http://www.imdb.com/title/tt3438640
  • marvel sinema evrenini ilerde etkileyebilecek bir ayrıntıya sahip one-shot. izlemek lazım. ilede bir gün iron man 4 ya da yeni bir avengers filmi izleyip konusu açılırsa yok efendim benim 13 dakikam yoktu, ben bilmiyordum demeyin. finalde 2. bir sürpriz daha var. izlemediyseniz spoileri hakikaten açmayın.

--- spoiler ---

uydurma olduğu lanse edilen ten ringsin gerçek olduğunu ve sahte mandarine hesap sormaya geldiğini görüyoruz. ayrıca filmin sonunda iron man 2 sonrası hapse giren hammer da mevcut.

ayrıca hapishane içindeki mahkumlardan birinin dare devil dizisindeki yarım akıllı zırh yapan melvin olduğuna inancım büyük. artık castın azizliği midir. bilerek mi yapılmıştır bilemiyorum.
    --- spoiler ---
  • --- spoiler ---

mcu içinde gerçek bir mandarin olduğunu gösteren bir kısa film. böylece gerçek mandarin karakterini böyle skimsonik bir şekilde harcamamış oldular. takdir ettim.
    marvel ileride yapacağı filmlerde villain sıkıntısı çekmez.
    bir de agents of shield'daki graviton var hala hydra'nın elinde. bu ikisinin ortaya çıkacağı filmleri merakla bekliyorum.
    --- spoiler ---