• mavel vs capcom serisinin yeni oyunu. 2017'de gelecekmiş.
    (bkz: teaser)
  • steam fiyati gozlerimi kanatan oyun. season pass li versiyon 250 tl civari.
  • ps4'da demosu çıkmış.

aha da yeni hikaye fragmanı
  • playstation 4 için keyifli, eğlenceli oyun. atari salonlarından kalma duygularla ps4 için de mortal kombat, street fighter oyunlarını tercih ediyordum ama son dönem marvel sinema evrenine olan ilgiyi de ekleyince bu oyunun gayet gideri oldu, aldığım için pişmanlık yaratmadı. oyunun içeriğine gelecek olursak marvel karakterleri, capcom tayfaya oranla daha güçlü yapılmış. (doğal tabi yarısı tanrı falan) özellikle hulk ve doctor strange çok güçlü geldi gozüme. hulk'a bayılmış olsam da thanos babuşun tüm komboları çözmeye çalışıyorum haha. hawkeye kardeşimi biraz şişirmeleri de gözden kaçmadı tabi, sinema evreninde olduğu gibi. kombolar deli gibi akıyor, oyunda sıkılmıyorsunuz, tuşlara hakim olsanız da, olmasanız da kendisini oynattırıyor.
  • xbox live pc versiyonunda controller ayari yapamiyorsunuz. fight stick yani atari kolunu takip da tanitamiyorsunuz. dovus oyunu yapip bunu es gecen capcom, lafim sana; mal misin olm sen?
  • an itibariyle steamda devam eden capcom indirim kampanyasi kapsaminda 29,99$ olan fiyatı 5,99$'a düşmüş olan oyun.

ben de az önce satin aldim, haftasonu deneyip yorumlarimi yazacam.
hesabın var mı? giriş yap