şükela:  tümü | bugün soru sor
  • an itibarı ile ikinci bir ian gallagher vakasını yaşatan çaylaktır.favlama her girilen entryi yahu.
  • sessiz takipçimiz. merakla sözlüğe adım atacağı gün beklenmektedir.
  • 14.000 küsür fav sayısına sahip çaylak. hay maşallah. ama entrylere bakıyorsun ne nokta var ne virgül, 1.5 yıl bekleyip noktalama yüzünden sıralamanın en başına geçeceğinden haberi yok.
  • fav'larına kurban olduğum ve mesaj atılamayan kişidir demek için nick altına yazayım dediğim yazardır. ayrıca bu duyguyu birden çok kişiye hissettirendir.
  • (bkz: fav canavarı)
  • yazarlığını kutladığım seri favcım, koca yürekli adam.
    sözlüğü çok okuduğu için kendisini tebrik ediyor, daha yararlı işlerle uğraşmasını da tavsiye ediyorum.
  • yazar olduktan sonra, daha bu zamana kadar sadece 12 entry girmiş, farklı yazar.

farklı diyorum, çünkü hiçbirimiz gibi yazmıyor. kendince yazıyor; çok içten. bir de şu favlama rekortmeni olma durumu var tabi (tahmin ediyorum şu an aramızda başka 22.623 entry favlamış yoktur).

yalnız #55927084 numaralı entry'siyle beni biraz da üzmüş durumda. kendisiyle iletişime geçmeye cesaret edemiyorum; aklımdan da çıkmıyor.

yolu açık, şansı bol olsun ve gelecekteki sevgilisine bir an önce kavuşsun umarım.
  • eylül ya da ekim gibi mi doğdu acaba diyorum. yok, ben o aylarda doğmadım. birden aklıma geldi. az sayıdaki entry'lerini okuyunca yazmadan edemedim. öneri, bir baş ucu kitabı: iyi hissetmek.

http://www.idefix.com/…asp?sid=o7zk532zbh5hkvd62kqn
  • çok ince ruhlu ve keskin bir gözlemci olduğuna inandığım ekşi sözlük yazarı. o güzel nick'ine çaylaklığında ilk rastladığımda ne kadar güzel bir seçim; ya hayal dünyası çok zengin ya da çocukları çok seviyor olmalı diye düşünmüştüm.

bu arada az evvel 19 entry'mi peş peşe favorileyerek, ''9'' takıntıma güzel bir jestte bulundu. teşekkürler:)