• (bkz: marking the territory).
    bir tek erkekler yapmiyor bunu neticede.
    uzerinize isemesinden iyidir diye dusunuyorum.
  • (bkz: benimo)
  • sadece masaya gelince değil, otobüste de sınıfta da hatta ve hatta en yakın arkadaşımın misafirliğinde bile karşılaştığım durum. emin olun bu mal kızlar ve erkek versyonları dünyanın her yerindeler. böyleleri bir gözüyle öperken diğer gözüyle sizi yoklarlar. arkadaşınım lan senin güvenmiyorsan niye görüşüyorsun. geçen otobüste de kız görür görmez çocuğun dudaklarına yapıştı. taa ki ben pencereyi açar mısınız diyene kadar. hadi bunlar yabancı, sevgilisi olan arkadaşlarımız niye bizi görür görmez sevgililerine yapışıyorlar biri bana bunu açıklasın.
  • masaya insan gelmesi nedir arkadaş, nasıl bir masa o. yoldan geçen mi geliyor, nedir anlamadım.
  • oturdukları yerden sevgili oldukları anlaşılmıyorsa haklı olarak sevgilisine dokunması gereken kızdır. çok yollu var efendim valla kapıverirler sevgilinizi sonra özgüven eksikliği ıvır zıvır görürüm ben sizi.

he zaten o sevgili de kapılmaya müsaitse n'apayım ben öyle sevgiliyi. siktirsin gitsin pezevenk.
  • kendine guvensiz dahasi birlikte oldugu insana guvensiz bir insan hareketidir. daha guzel insanlar hep vardir, olacaktir. o sebepten boyle seylere gerek yoktur, guvenmiyorsa arkasini donup gitmelidir. o guzel kizlar her zaman ayni masaya gelmek durumunda degillerdir ne de olsa, o kizin olmadigi bir masaya da gelebilir. sozun kisasi, herhangi bir seye care degildir.
  • dosta guven, dusmana korku verir.
  • ne kendine, ne de erkeğine güveniyordur.

ekleme: buradan kendine güvenmemenin çirkinlik belirtisi olduğunu çıkaranlar olmuş. hayır öncelikle bir ilişkiyi zaten güzelliğin devam ettiriyorsa o ilişkiyi çöpe at. sonrası mı? sonrasına gerek var mı ablacım? masaya iki meme bir popo geldi diye erkeğini it, o kadını da orospu yaptın ne sonrası?

sonrası olsa olsa şu olabilir. sen aşağılık bir herifi gönlüne, koynuna aldıysan tabi arada bir müdahale etmekte fayda var olmasına var da işte dünyada 3.5 milyar çift meme bir o kadar da popo var. dokun dokun nereye kadar? yani ablacım dokunmatik çıksın diye dua edeceğine herifi seçerken dikkat etsen daha kolay olmaz mı?

hıııı?
  • ben bunun farklı bir versiyonunu eski sevgilime yaptım, üstelik gayet de bilinçli bir şekilde.
    böyle söyleyince pek manalı durmuyor ama katıldığımız bir seminere beyfendinin hala kendisine yazmaya gayret eden eski kız arkadaşının da geleceğini biliyordum ve biraz stalk ile kızın neye benzediğini vs de öğrenmiştim. kızın salona arka kapıdan girdiğini görür görmez, sevgilime hiç de o ana özel bir hareket olduğunu çaktırmadan sarıldım. kızı da kesiyorum tabii bu esnada. yüzü bi bozum oldu, ben de o anın iç rahatlamasıyla daha bi mutlu oldum. sevgilim de o anki sevgimi ifade edişimden mutlu oldu. (bkz: win win situation)
hesabın var mı? giriş yap