4891 entry daha
  • yasin de anlama problemi var bence, o yüzden dolayı olayları yanlış tarafından görüyor.

lan eda ve güzide için yazılabilecek 2 kişi var. bahaneye gerek bile yok geldiler takır takır bastılar. sıra buna geliyor carlamaya başlıyor. cemre'ye rıfat'ı yazdığı için laf ediyor. kendisini yazsa yine laf ederdi. kendisi geçen hafta eda'ya yaptığını pozitif ayrımcılığı başkası yapınca bence yapmamalıydın diyor.
  • cemre çok iticisin.
  • eda yeter yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. bir insan bu kadar mağdur olur mu ya. lütfen git lütfen...
  • cemre adlı hindistan göçmeni barındıran yarışma.
  • vallah bu akşam maalesef eda haklı arkadaslar.cemre ve yasin dinlemediği için saçma saçma fikir beyan ediyorlar.
  • eda bu eleme potasından da çıkarsa ben de artık yemeklerine zemzem falan kattığını düşünmeye başlayacağım. bir de şu yasin'in sevenleri var mı ya ciddi ciddi? geçen takipçi sayısını görünce gözlerim kanadı. :(
  • yorumları okumadım. okumadigim gibi de zaman da harcamayacağım. sadece başlığı gördüğüm için yazayım dedim. ne de olsa televizyon aptal kutusudur.
    hepinizi tebrik eder gözlerinizden öperim.
  • diğer yarışmacılar sayesinde az kaldı eda fanı olacağım yahu. arkadaş dinlemiyorsunuz ya da duyduklarınızı idrak edemiyorsunuz.

ay cemre yasin denen elemandan sanada mı bulaştı bu duyduğunu idrak edememe hastalığı
  • acun'un program anlayışı gereği kavgadan kaostan raiting sağlama amacına; koca koca işinde bir şekilde isim olmuş şefler dahil,araya konan türbanlı hanım yarışmacılarla biz herkese açığız imajı verirken o tipleri en itici en sözde mağdur gibi sunarak yemekten şeflikten şef seçmekten uzak amacından uzak tv programı. resmen tv8 ve diğer bütün kanallar tarafından abuk sabuk programlarla uyutulan uyuşturan bir dönemdeyiz bayağı bir zamandır.
  • bu cemre de biraz salak gibi. kafasını işine gömüp sosyal zekada çakan tiplerden.
41206 entry daha
hesabın var mı? giriş yap