• karşılaşılabilecek en utanç verici durum. ya dayak yer atlatırsınız (dayak yiyenler için konu burda bitti, yemeyenler okumaya devam etsin) yada hiçbir eleştiriye maruz kalmazsınız. ama herkes sizin mastürbasyon yaptığınızı bildiği için sanki sürekli bu konuyu düşünüyormuş zannedersiniz. günlerce içiniz içinizi kemirir (takriben 3 gün). sona bi bok olmaz. mastürbasyon yapmaya devam edersiniz.
  • "ya bak yine bu sayfalar açılmış yav (don çekilirken), virüs bulaştı herhalde ya da..evet evet kesin hacker girdi anne, dedim ben size şu norton firewall'u alalım diye..oldu mu? eöö hekır hekır"
  • herhangi bir açıklama yapmadan olay yerinden uzaklaşılarak ve birkaç gün annenin gözüne görünmeyerek çözülmesi muhtemel durum. annenin masturbasyon artığı peçeteleri bulduğu durumlarda ise "çok kötü nezle olmuşum" diyerek anneyi değil ama kendinizi kandırabilirsiniz ki psikolojik olarak atlatılması daha kolay bir travmadır.
  • -olum napiosun sen!
    -ama anne bu benim hakkim!
  • + fıtıfıtıfıtı..fıtıfıt..fıtı fıtı fıtı fıtı ohh ıtıfıtfıtı ohoh haha fıtıfıt
    - klikgarç [kapı açılır] hiii?! o ne?! evladım sen.. oy oy..
    + fıtıfıt.....ftf....haydaa sen kimsin!?!
    - eheeöhm..evladım ben necatiye teyzen..oyh
    + ..?
    - anne tarafından.. üçüncü göbekten akrabanız..oy anam anam..
    + ne güzel?! eee necatiye eeee teyze! bi zahmet çıkıversen..bak görüyosun fıtıfıt?

taşınan başlıkla gelen edit: işbu entry girildiğinde başlık "masturbasyon yaparken anne tarafından yakalanmak" idi.
  • - oğlum napıyosun?!
    - anne!? ben de kalkıyordum.
    - hafazanallah, in iiiiinnn!
  • -oğlum napıyosun?
    -prostat riskini azaltıyorum anne. eğer izin verirsen 5 posta daha gitmem lazım. böylece bu ay bitmeden ,ki bugün ayın 31'i, 21 sınırını geçebilirim. böylece prostat'a karşı korunmamı %11'lerden %40'lara çıkartabilirim.

not : siz adlı kitaptan.
    not 2 : bu diyalog değil tabii ki, bu bilgiler kitaptan.
    not 3 : masturbasyon kör yapmaz
  • otuz kusur yasina gelmis olmanin bir daha basa gelmeyecek oldugu anlamina gelmedigi olaydir, zira (bkz: george costanza).
  • çocuk odasında iri cüssesi ile gayet rahat bir pozisyonda asılmaktadır. odaya aniden annesi girer. çocuk panikle kapanmaya çalışır fakat nafile. bir annesine bakar, bir elindeki pipi'ye* bakar ve şu cümle ağzından çıkıverir.
    - anne... pipim....
hesabın var mı? giriş yap